Lauko monitorius - lenktojo ekrano trūkumai

- Mar 07, 2019-

Daugiau paklausos šviesai :

Akivaizdu, kad ne plokščias stiklas sukurs keistą šviesos atspindį, kaip ir išlenktus ekranus. Todėl įprastinė prožektoriaus TV siena gali būti netinkama išlenktam televizoriui, todėl reikia atlikti papildomą apšvietimo dizainą.


Platus vaizdo kampas yra santykinis:

Nors išlenkta televizija turi tam tikrą žiūrėjimo kampo pranašumą, ji taip pat yra santykinė. Objektyviai kalbant, kai žiūrite išlenktą televizorių daugiau nei 35 laipsnių kampu iš šono, ekranas jaučiasi šiek tiek iškreiptas, nes ekrano kraštas iš tikrųjų yra išlenktas į vidų.


Reikia didesnių ekranų:

Remiantis IMAX filmo ekrano pavyzdžiu, išlenktas ekranas pasinaudos didesniu plotu, kad sukurtų apverčiamą žiūrėjimo patirtį. Taigi, jei plokščiaekranis televizorius yra 55 colių, išlenktas televizorius turi turėti bent 65 colių, kad pasiektų panašų efektą.


Negalima pakabinti ant sienos:

Akivaizdu, kad lenkta televizija netinka pakabinti ant sienos, nes yra tam tikrų paslėptų pavojų išlenktose ir išplėstose briaunose, ir tai nėra gražus.


Brangus:

Nors išlenktos televizijos kaina sumažėjo, palyginti su pradžia, ji vis dar yra palyginti brangi, palyginti su didelėmis lankstų OLED plokščių kainomis. Žinoma, kadangi „Samsung“ ir „LG“ pradeda masuoti išlenktus ekranus, kainos gali sumažėti, tačiau tai užtruks šiek tiek laiko.