Lauko monitoriaus pranašumai

- Mar 06, 2019-

Patirtis:

Įspūdinga patirtis yra didžiausias išlenktas televizijos taškas. Panašiai kaip ir kino teatre matomas IMAX ekranas, šiek tiek išlenktas ekranas suteikia geresnę apvalkalo išvaizdą ir suteikia galimybę giliau matyti vaizdą. Pavyzdžiui, „Samsung“ pridėjo kontrasto koregavimo mechanizmą „gilumui“ vaizdo apdorojime, o ne tik 3D vaizdams, bet taip pat pagerina 2D vaizdų žiūrėjimo efektą, suteikdamas vaizdui gilesnį vaizdą.


Platesnė perspektyva:

Palyginti kalbant, vienodo dydžio plokščiaekranis televizorius suteikia didesnį įspūdį ir platesnį matymo lauką, nes lenktas kraštas, šiek tiek arčiau naudotojo, gali būti arčiau vartotojo, nes iš esmės toks pat žiūrėjimo kampas, kaip ekranas.


Geresnis kontrastas:

Nors sunku kiekybiškai įvertinti, faktiniuose bandymuose nustatėme, kad išlenkti ekrano televizoriai paprastai turi geresnį kontrastą nei įprastiniai plokščiaekraniai televizoriai, galbūt dėl lankstaus OLED skydelio, arba todėl, kad kreivieji kraštai yra arčiau vartotojo.


Atrodo kietas:

Galbūt tai nėra realus pardavimo taškas, tačiau išlenkta televizija atrodo dar vėsiesnė. Jei esate fanatiškas socialistas, kuris mėgsta parodyti, jums dažnai reikia namo. Išlenkta televizija neabejotinai padės jums susidurti priešais visus.