Pramoninis kompiuteris be ventiliatoriaus --- Privalumai

- Feb 25, 2019-

Pramoninis kompiuteris be ventiliatoriaus Tai pramoninis valdiklis, kuris veikia patikimai pramoninėje aplinkoje ir yra sustiprintas ir patobulintas pramoninis kompiuteris. Prašymas yra vis plačiau, todėl kokie yra jo privalumai?

1. Mažas dydis, sumaniai integruoti pagrindinius kompiuterio komponentus į važiuoklę.

2. Puikus našumas, „fanless“ mašina dažniausiai naudojama „Atom“ aukštos kokybės mažos galios serijos procesoriuje, ne tik turi gerą našumą ir mažą šilumą, bet ir aukštos kokybės „fanless“ aparatas taip pat naudoja „Intel i3 / i5 / i7“ aukštos kokybės procesorius, pvz. MPC-1642, naudokite I5 ir I7 procesorius su prastu našumu.

3. Turtingas funkcijų, nes ventiliatoriaus mašina yra uždara važiuoklė, plėtimosi funkcija yra ribota, tačiau jos rezervuota sąsaja taip pat yra gana turtinga, paprastai rezervuota didelės raiškos vaizdo sąsajoms, pvz., VGA, DVI, HDMI, Displayport ir kt. 2 - 12 USB prievadų ir 2 ~ 12 serijinių prievadų yra saugomi, kurie tinka įvairioms darbo aplinkoms.

4. Puikios charakteristikos, mokslinis ir protingas lydinio korpuso dizainas, ne tik gali būti atsparūs dulkėms, drėgmei atspari, anti-vibracija, darbinė temperatūra gali siekti -40 ° C ~ 80 ° C, o anti-elektromagnetiniai trukdžiai yra gana stiprūs .