Veiksniai, turintys įtakos „Touch AIO Panel PC“ programinės įrangos veikimui

- Aug 29, 2018-

Gerai žinoma, kad jei norite, kad jutiklinio ekrano „All-in-one Panel“ kompiuteris gerai veiktų, turite pasirinkti gerą jutiklinę programinę įrangą, kad pasiektumėte įvairias jutiklines funkcijas ir pagerintumėte visą jutiklinio ekrano patirtį. „Multi-touch“ programinė įranga ne tik reaguoja jautriai, bet ir gali pagerinti bendrą veiklos efektyvumą. Todėl akivaizdu, kad geros jutiklinės programinės įrangos pasirinkimas yra labai svarbus naudojant „all-in-one“. Štai kaip pasirinkti jutiklinę programinę įrangą:


Nr. 1: Pasirinkite programinę įrangą su visomis funkcijomis

Renkantis jutiklinę programinę įrangą turite suprasti funkcijas, kurios yra prieinamos programinės įrangos kūrimo metu. Kuo išsamesnės funkcijos, geresnis jutiklinio ekrano integruoto įrenginio ekrano našumas, o naudotojai gali naudotis patogesnėmis funkcijomis. Todėl kuo daugiau užbaigtų jutiklinės programinės įrangos funkcijų, tuo didesnis programinės įrangos veikimas ir kuo praktiškesnis.


NE. 2: Pasirinkite programinę įrangą, kurią norite paleisti greitai

Jutiklinės programinės įrangos veikimo greitis po įdiegimo taip pat yra pagrindinis veiksnys, kurį vartotojas turi pasirinkti renkantis. Gerai žinoma, kad geras važiavimo greitis gali pagerinti darbo efektyvumą. Jutiklinę programinę įrangą galima įdiegti, kad naudotojui būtų patogiau veikti, o viso paleidimo vieno kompiuterio veikimas neturi įtakos laiko atotrūkiui.


Nr. 3: Pasirinkite programinę įrangą su atnaujinimu internete

Pasirinkus jutiklinę programinę įrangą, vartotojas taip pat turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad programinė įranga nebuvo atnaujinta internete, nes norint patenkinti nuolatinio naudojimo procesų poreikius, reikalingus didesnės paklausos naudotojams, būtina nuolat tobulinti arba valdyti programinę įrangą. Atnaujinimo optimizavimas, todėl jutiklinė programinė įranga, kurią galima atnaujinti internetu arba optimizuoti, gali sutaupyti pinigų ir sutaupyti išlaidų.


Matyti, kad pasirinkus jutiklinę programinę įrangą, kurią naudoja jutiklinio ekrano „All-in-one Panel PC“, būtina atsižvelgti į pirmiau minėtus svarbius veiksnius, ne tik atkreipti dėmesį į programinės įrangos funkcijos tobulinimą, bet ir pasirinkti veikimo greitis ir interneto atnaujinimo funkcija, kad vartotojas galėtų efektyviau veikti. Žinoma, mes taip pat turime pasirinkti tinkamą programinės įrangos kainą, kad sumažintume visos įrangos pirkimo ekonominį spaudimą naudojimo metu.