Įterptosios plokštės kompiuteris --- Kokie yra integruotų skydinių kompiuterių ir paprastųjų kompiuterių skirtumai?

- Mar 22, 2019-

Pirma, stabilumo reikalavimai yra didesni: kaip patvarus įterptųjų skydų kompiuteris, dabar jį dažniausiai naudoja pramonė ir dažnai turi veikti specialioje aplinkoje arba ilgą laiką atjungti mašiną, pvz., Gamybos linijos automatikos duomenis. įranga, telekomunikacijų patalpa Jungikliai, stebėjimo įranga, įmonių tinklo saugumo serveriai, navigacijos sistemos ir tt turi būti nuolat ir stabiliai naudojami ilgą laiką ir negali būti pertraukiami, kitaip jis sukels didelių nuostolių, todėl įterptųjų skydinių kompiuterių stabilumo reikalavimai yra ypač griežti.


Antra, taikymo sritis yra platesnė: palyginti su įprastais kompiuteriais, patraukliausias skirtumas tarp įterptųjų skydinių kompiuterių ir paprastų kompiuterių yra tai, kad jų taikymo sritys yra platesnės. Šiuo tikslu įterptųjų skydinių kompiuterių kompiuterių tiekėjas išleido daug idėjų dėl techninių tyrimų ir plėtros. Po ilgametės patirties dabar įterptųjų skydinių kompiuterių kompiuterių įgūdžiai gali būti naudojami rodyti sąsają, kuri gali būti taikoma telekomunikacijoms, energijai, multimedijai, nacionalinės gynybos, automatikos įrangos, gamybos ir kt. Srityse. taip pat gali būti naudojama kaip skaitmeninė ligoninė, skirta nakvynės namų terminalams ir ambulatoriniams terminalams. Jis gali būti naudojamas kaip medijos leistuvas arba užklausos terminalas viešose vietose ir tt Puikus patogumas.


Trečia, lankstumas yra stipresnis: įterptųjų skydinių kompiuterių kompiuteris skiriasi nuo bendrojo komercinio kompiuterio, o jo savybės bus pritaikytos pagal aplinkos charakteristikas, todėl kiekvienas gali jį naudoti įvairiomis progomis. Be to, įdėtas saugus kompiuteris sukuria be ventiliatoriaus dizainą, kuriame naudojamas didelis pluošto aliuminio bloko plotas šilumos išsklaidymui ir santykinai mažesnis energijos suvartojimas bei mažiau triukšmo, todėl lankstumas gali būti garantuotas.