Įterptosios pramoninės aplikacijos taikymas

- Sep 14, 2018-

1. Mobiliosios pramonės mobilioji taikomoji programa: naudojant RFID, mobilųjį internetą ir kitas technologijas, norint pasiekti judriąsias intelektualias tikrinimo ir tikrinimo funkcijas perdavimo, galios transformavimo, energijos paskirstymo ir kt. Srityse, siekiant pasiekti liesos ir uždarosios grandinės valdymą.

2. Taikymas naftos ir naftos chemijos pramonėje: naudojant RFID technologiją, norint automatiškai, greitai ir tiksliai skaityti saugojimo ir surinkimo stotis, labai pagerinant sandėlio valdymo tikslumą ir efektyvumą.

3. Vyriausybės priežiūros pramonės taikymas: fejerverkų ir ugniagesių srauto krypties stebėjimas realiuoju laiku per RFID, jutiklius, vaizdo stebėjimo, bevielio perdavimo ir kt., Realaus laiko stebėjimas sandėliuose, per didelio įspėjimo apie sandėlius stebėjimas, realaus laiko stebėjimas ir įspėjimas apie sandėlio temperatūrą ir drėgmę, vaizdo stebėjimą ir nerimą, ir tt.

4. Taikymas medicinos vadybos pramonėje: naudojant RFID technologiją realizuoti informacijos tiekimo platformą farmacijos tiekimo grandinei, kad būtų galima stebėti ir tikrinti narkotikų gamybą, platinimą ir pardavimą.

5. Aplinkosaugos priežiūros pramonės taikymas: pramoninių planšetinių kompiuterių aplinkosaugos pramonėje taikymo atvejai palaipsniui auga, daugiausia dėl to, kad valstybės stato automatinę realaus laiko stebėsenos sistemą už taršos šaltinius, todėl reikia automatiškai perduoti dešimtis tūkstančių signalus. Į pagrindinę stotį reikia surinkti daug signalų, o pramoniniai planšetiniai kompiuteriai, ypač įdėtos pramoninės tabletės, gali turėti labai gerą demonstravimo efektą.

6. Logistikos pramonės taikymas: logistikos sistemos modernizavimo laipsnis gali viršyti daugelio žmonių vaizduotę. Išsami moderni logistikos sistema gali beveik pakeisti žmogaus darbą, įskaitant skenavimą, bandymus, analizę, apdorojimą, automatinį pakavimą, klasifikavimą ir daugelį kitų aspektų. Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai yra plačiai naudojami ir yra daug sėkmingų atvejų.

7. Išmanusis namų pramonės taikymas: pramoninį planšetinį kompiuterį galima naudoti kaip namų paslaugų terminalą aukštos klasės gyvenamuosiuose rajonuose, realiu laiku dominuojančius domofonus, pranešimus, išlaidų užklausas, prekių užsakymą, buitinių prietaisų valdymą ir kt.