Įterptinis kompiuteris

- Aug 14, 2018-

Įterptųjų kompiuterių integracija yra labai didelė. Viename kompiuteryje integruota pagrindinė plokštė, CPU, atmintis ir net kietasis diskas. Net ir įterptoms sistemoms čia yra daug lygių optinių procesorių. Pavyzdžiui: RISC architektūra ARM, XSCALE ir tt, X86 architektūra P3, P2, Pentium, 586, 486, 386 ir tt, kurie yra suskirstyti į mažos galios ir įprastines dvi kategorijas! Santykinai kalbant, mažos galios CPU produktų kainos Aukštesnės, gali dirbti be gerbėjų! Šie rodikliai parenkami pagal faktinį produkto taikymą. Kartu X86 architektūros integruota lenta iš esmės gali būti lygiavertė paprasto kompiuterio taikymui. Santykinai kalbant, ARM produkto kontrolės dalis yra geresnė nei X86. Produkto architektūra yra sudėtingesnė. Tai šiek tiek skiriasi nuo paprastai naudojamo kompiuterio. Sistema gali būti įdiegta, taip pat būtina suderinti pagal situaciją! Kai kurios dažniausiai naudojamos Windows operacinės sistemos gali veikti! Pavyzdžiui: 98, 2000, NT ir pan. Tačiau tai priklauso nuo procesoriaus lygio! Be to, yra keletas įterptųjų OS, pavyzdžiui: WIN CE, WIN XPE, LINUX ir kt.


Taikymo sritis:

Įterptinis pramoninis kompiuteris yra tvirtas, patobulintas pramoninis kompiuteris, galintis patikimai veikti pramoninėje aplinkoje kaip pramoninis valdiklis. Įterptinis pramoninis kompiuteris paprastai yra kompaktiškas kompiuteris, skirtas pramoninėms vietoms.

Įterptinis pramoninis kompiuteris gali būti lanksčiai naudojamas tokiose sudėtingose aplinkose kaip temperatūra ir erdvė, įskaitant automobilių, mažmeninės prekybos, priežiūros, elektroninių skydų, gamyklinio valdymo ir kitas programas, kuriose yra mažos energijos sąnaudos.