Skirtumas tarp atsparių ekranų ir talpinių ekranų pramoniniams ekranams

- Aug 24, 2018-

Kaip visi žinome, talpiniai ekranai plačiai naudojami aukštos klasės mobiliųjų telefonų srityje, tačiau jie vis dar retai būna vietinio planšetinio kompiuterio srityje. Gali būti, kad ilgą laiką išgirdo talpinio ekrano pranašumą, lyginant su varžiniu ekranu. Taigi šiandien aptarsime skirtumą tarp talpinio ekrano ir varžinio ekrano iš ekrano principo perspektyvos, kad būtų pašalintos kliūtys perkant.

Eksperimentinis talpinių ekranų pranašumas dažniausiai rodomas dviem aspektais:

1. talpinis jutiklinis ekranas turi didelį jautrumą. Naudotojas turi paliesti ekrano paviršių tik pirštu arba laidžiu objektu, o ekranas gali nedelsiant reaguoti. Vartotojai, kurie naudojo varžinį ekraną, žino, kad, dirbdami ant atsparios medžiagos ekrano, dėl nepakankamo paspaudimo stiprumo nėra jokios reakcijos, kurią galima efektyviai išvengti talpinančiame ekrane. Vartotojai, kurie yra pripratę prie talpinių ekranų, ir, savo ruožtu, naudoja atsparius ekranus, jie linkę būti „beprotiški“.

2. Kapitalinis ekranas yra lengva įdiegti multi-touch. Daugiafunkcinio ekrano veikimo principas yra paskirstyti daugybę nepriklausomų jutiklių ant laidaus sluoksnio, o kiekvienas įrenginys yra prijungtas prie išorinės grandinės per nepriklausomus laidus. Kadangi visi jutikliai yra išdėstyti matricoje, sistema gali reaguoti į atitinkamą pirštų judesį, nesvarbu, kurioje naudotojo dalyje ji yra. Daugiafunkcinė technologija gali būti labai palengvinta naudojant faktinį naudojimą, pvz., Priartinant ir mažinant naršant nuotraukas, ir puslapio mastelio keitimas naršant tinklalapius.