„Cine Gear Expo“

- Nov 15, 2018-

Nuo 1996 m. „Cine Gear Expo“ tapo pirmaujančiu renginiu technologijų, pramogų ir žiniasklaidos pramonei.

„Cine Gear Expo“, sukurtas pramonės atstovų, daugiausia dėmesio skiria bendruomenės poreikiams ir išskiria specialistus iš visų pagrindinių skyrių, įskaitant skaitmenines žiniasklaidos priemones, filmus, pramogas, pokalbių gamybą, virtualųjį ir papildomą realybę, vyriausybę ir karinį, sporto, gyvų renginių, Akademinis pasaulis ir kt.

„Cine Gear Expo“ unikali koncepcija suteikia galimybę menininkams ir technikams atrasti meno technologijas ir technologijas, įskaitant turinio fiksavimo aparatūrą, darbo eigos programinę įrangą, pagalbinę įrangą ir naujausias gamybos paslaugas. Kviestieji gauna praktinį mokymą, įgyja žinių ir įgūdžių iš pasaulio technologijų lyderių ir bendradarbiauja su bendraamžiais profesionalioje ir patogioje studijos aplinkoje.

„Cine Gear Expo“ yra didžiausias ir svarbiausias tokio pobūdžio įvykis Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra pripažintas ir gerai dalyvavęs renginys, kuriame birželio mėnesį Holivude, Kalifornijoje, JAV, pritraukiama daugiau nei 16 000 specialistų iš daugiau nei 60 šalių.

Kasmetinė keturių dienų konferencija apima neprilygstamą eksponatų, premjerų ir magistro klasių seminarų, kino festivalio konkursų su finalistais ir ceremonija, naujų produktų skelbimų, naujoviškų techninių apdovanojimų konkurso, specialių atrankos įvykių ir kitų dienų rinkimą.