Įterptųjų sistemų taikymo sritys

- Oct 10, 2018-

Įterptųjų sistemų technologija yra labai plati, o jos taikymo sritys gali apimti:

1. Pramoninė kontrolė: pramoninės automatikos įranga, paremta įterptomis lustomis, turės didelį vystymąsi. Šiuo metu yra daug 8, 16 ir 32 bitų įterptųjų mikrovaldiklių. Tinklo kūrimas yra gamybos efektyvumo, produktų kokybės gerinimas ir darbo jėgos mažinimas. Pagrindiniai išteklių šaltiniai, pvz., Pramonės procesų kontrolė, skaitmeniniai staklės, elektros sistemos, tinklo apsauga, tinklo įrangos stebėjimas, naftos chemijos sistemos. Tradicinių pramoninių kontrolės produktų atveju mažo galo tipas dažnai yra 8 bitų mikrovaldiklis. Tačiau, plėtojant technologijas, 32 bitų ir 64 bitų procesoriai palaipsniui tapo pramonės kontrolės įrangos pagrindu ir, be abejo, per ateinančius kelerius metus bus pasiekta didelė plėtra.

2. Eismo valdymas: Transporto priemonių navigacijos, srauto kontrolės, informacijos stebėjimo ir automobilių paslaugų požiūriu, įterptųjų sistemų technologija buvo plačiai naudojama, integruotas GPS modulis, GSM modulio judriojo pozicionavimo terminalas buvo sėkmingas įvairiose transporto srityse. naudojimas. Šiuo metu GPS įranga pateko į paprastų žmonių šeimą iš pažangiausių produktų. Norint rasti savo vietą, bet kada ir bet kur, užtrunka tik kelis tūkstančius dolerių.

3, informaciniai prietaisai: Tai vadinama didžiausia įterptųjų sistemų taikymo sritimi, tinklas, šaldytuvų, oro kondicionierių ir kt. Intelektualizavimas paskatins žmonių gyvenimą į naują erdvę. Net jei nesate namuose, galite nuotoliniu būdu valdyti telefonu ir tinklu. Tarp šių prietaisų įdėtos sistemos bus labai naudingos.

4. Namų intelektuali valdymo sistema: nuotolinis automatinis skaitiklis vandens, elektros ir dujų skaitikliams, priešgaisrinės saugos ir apsaugos nuo vagysčių sistema. Į jį įdėtas specialus valdymo lustas pakeis tradicinį rankinį patikrinimą ir pasieks didesnį, tikslesnį ir saugesnį. spektaklis. Šiuo metu paslaugų srityje, pvz., Nuotolinio užsakymo įrenginiai ir pan., Jau buvo įrodyta įterptųjų sistemų privalumai.

5, POS tinklas ir elektroninė prekyba: viešojo transporto bekontakčio intelektualiosios kortelės (CSC) platinimo sistema, viešoji telefono kortelių išdavimo sistema, pardavimo automatai, visų rūšių intelektualūs bankomatų terminalai visiškai įsilieja į žmonių gyvenimą, laikydami kortelę. pasaulyje.

6. Aplinkos inžinerija ir gamta: realaus laiko monitoringas hidrologiniais duomenimis, potvynių kontrolės sistema ir vandens bei dirvožemio kokybės stebėsena, užtvankų sauga, seisminis monitoringo tinklas, realaus laiko meteorologinės informacijos tinklas, vandens šaltinis ir oro taršos stebėjimas. Daugelyje sričių, kuriose yra sunki aplinka ir sudėtinga vietovė, įterptinės sistemos bus nepilotuojamos.

7. Robotai: įterptųjų lustų kūrimas padarys aiškesnius miniatiūrizacijos ir aukšto intelekto privalumus. Tuo pačiu metu robotų kaina bus žymiai sumažinta, todėl ji bus plačiau naudojama pramonės srityse ir paslaugose.

Šiose programose galima pabrėžti kontrolės taikymą. Kalbant apie nuotolinio buitinio prietaiso valdymą, be įterptųjų sistemų, kurios palaiko TCP / IP, kūrimas turi būti sukurtas ir suvienodintas buitinių prietaisų valdymo protokolais, todėl naminių prietaisų gamintojai turi tai padaryti. Be to, visi tinklo pagrindu veikiantys nuotolinio valdymo įrenginiai turi sąsają su įterpta sistema, kurią valdo įterptinė sistema ir kuri valdoma tinkle. Todėl įterptųjų sistemų kūrimas ir aptarimas yra labai svarbus.