„Android“ pramoninis kompiuteris --- Kokios yra „Android“ pramoninio kompiuterio valdymo sistemos savybės?

- May 07, 2020-

1. „Android“ pramoninio valdymo kompiuterių santykinė kaina yra gana didelė, kūrimo ciklas ilgas, o investicijos - didelės. Vartotojai turi turėti tam tikrą mikrokompiuterio pagrindą.

2. „Android“ IPC turi turtingą ir draugišką sąsają, stiprią vizualizaciją ir lengvą valdymą. Kadangi „Android IPC“ sudaro visiški vidiniai ir išoriniai įrenginiai, jis funkciškai sutampa su asmeniniu kompiuteriu, todėl vizualizacijos apskritimų gali būti įvairių, o operatorius taip pat gali valdyti ir rodyti naudodamas įvairius įvesties ir išvesties įrenginius, spausdindamas, saugojimas ir perdavimas.

0010010 nbsp; 3. Tai gali realizuoti tinklą, konfigūraciją ir nuotolinį valdymą bei prieigą. Tinklo eroje, pradedant vietiniu tinklu ir baigiant internetu, tinklo funkcijos ir toliau yra stiprios. „Android“ pramoninį kompiuterį, kaip viršutinį kompiuterį, lengva prijungti prie tinklo ir lengvai konfigūruoti. Tai gali atlikti vienos ar kelių įmonės gamyklų, biurų pastatų ir įrangos kontrolę ir stebėjimą. . 4. Yra daug projektavimo platformų, daug programavimo kalbų ir geras perkeliamumas, kurį patogu dizaineriams kurti. „Android IPC“ jau yra mikrokompiuteris su visa operacine sistema, taip pat gali būti naudojama įvairi projektavimo programinė įranga ir programos, o tai labai palengvina dizainerių pasirinkimą ir naudojimąsi jais..