Apie 8K

- Nov 02, 2018-

Kodėl turėtume siekti 8K?

Pagrindinė daugelio priežasčių priežastis yra tai, kad fotografo darbas turėtų būti pateikiamas 8K raiška, suteikiant auditorijai geriausius vaizdo efektus. Tačiau 8K ekrano pasirinkimas šiuo metu yra labai ribotas. Spartėjant technologijų vystymosi tempui, ši situacija pasikeis, tačiau ji nebus žinoma, kai ji bus realizuota. Kai 4K tiesiog išėjo, pramonės ekspertai teigė, kad visuomenės populiarumas užtruks dešimtmečius, bet dabar 4K televizoriai prekybos centre pasiekė 90%. Kodėl turėtume siekti 8K ribinės raiškos? Kadangi viskas vyksta iš fotoaparato į išmanųjį telefoną, viskas nuo 8K atrodo geriau.

8K, atrodo, turi tam tikrą „lygumo“ magiją, kuri visiškai pašalina lankstymo iškraipymus ir kitus skaitmeninius artefaktus. Jei jums reikia atkurti vaizdo įrašą, 8K gali būti pasiektas be jokio regėjimo praradimo. Be to, 8K vaizdo įrašų vaizdo išraiškos ar vaizdo įrašų technikos yra gerokai didesnės nei mažos skiriamosios gebos, tačiau kartais reikia užfiksuoti emocines detales.

Dėl itin didelės raiškos raiškos, žiūrėdami atvaizdus, mes suteiksime mums įspūdingą išvaizdą. 8K raiškos televizoriaus ekranas yra gana geras, nesvarbu, ar žiūrite Japonijos festivalio turą, ar stebite pastoracinę sceną. Saulėgrąžos, jūs galite pamatyti kiekvieną smulkmeną išsamiai, kaip ir gyvenimo priešais jus. Net jei einate labai arti, skydelyje nematote jokių taškų.

Yra didelis duomenų kiekis pagal 8K vaizdo įrašą, pasirinkti įsigyti kodeką, kad juos būtų galima valdyti. Nesuspaustas 8K vaizdas yra apie 210M, o RAW R3D formatui reikia tik 10M.

Jei paliesite 8K darbo eigą, pamatysite, kad nėra didelio skirtumo tarp dviejų ir mažos skiriamosios gebos darbo eigos.

Pirma, iškirpkite nenaudingą vaizdo įrašo medžiagą, ir nėra prasmės išsaugoti šiuos vaizdo įrašus. Kadangi fotografuojate 8K vaizdo įrašą, tačiau išvestis yra 4K arba mažesnė, reikia redaguoti nuotrauką ir ištrinti visas nepageidaujamas dalis neprarandant vaizdo kokybės.

Tada įrašykite fotografiją kiek įmanoma. Kadangi jūs ne tik lengviau redaguojate, bet ir suteikiate geresnių fotografavimo idėjų. Kadangi technologija toliau tęsiasi, ankstesnėse redagavimuose nebus daug nuotraukų. Tačiau RED rinkmenoje kiekvienas įrašytas klipas gali būti naudojamas redaguojant, kad pridėtų spalvą.

Kaip redaguoti arba apdoroti 8K medžiagą? Tai nėra darbas, o dauguma nelinijinių redagavimo programinės įrangos dabar turi tarpinį ryšį, kurį vartotojas gali lengvai spręsti tiesiogiai. Tai reiškia, kad 4K arba HD medžiagos šaudymo planas galiausiai bus suvienytas. Redaguojant ar tobulinant, vis dar sunku turėti 8K ekraną, todėl 4K darbo aplinkoje nieko neprarasite. Apskritai, 8K ir 4K nepadarys didelių skirtumų po gamybos.

Bet ar tai nėra labai griežta? Ar 8K šaudymo ne daug sunkiau nei 4K? Jei naudojate agento maršrutą, atrodo, kad jis redaguojamas 3 metų senumo kompiuteryje, tačiau su tinkamu kodeku galima dirbti 8K režimu.

Bet mes neturime per daug nerimauti. 8K televizija yra toli nuo mūsų. Japonijos vyriausybė nusprendė 2020 m. Pradėti transliuoti pažangesnes 8K (7680 × 4320) televizijos programas. Šiandien 4K TV vis dar susiduria su filmų trūkumu, o Japonija nusprendė pradėti 8K skaitmeninį transliavimą 2020 m. surengti 2020 m. olimpines žaidynes. Tačiau dėl tokios didelės skiriamosios gebos autorius sakė, kad jis vis dar toli nuo mūsų.