Vadovas, kuriame galima įsigyti tablečių

- May 11, 2018-

Teksto dalis

Daugelyje produktų yra grafiniai simboliai, įskaitant LOGO fiuzeliažo gale. Šis teksto tipas paprastai spausdinamas ant jo naudojant specialią technologiją, taigi jis nėra vienas su nugara. Naudodamas produktą, šių nuotraukų ir grafikos paviršius parodys skirtingus nusidėvėjimo laipsnius. Dažniausiai būdinga tai, kad spalva taps aptemdyta arba skirsis nuo kitų tos pačios rūšies produktų. Atnaujinimo procese, dėl šlifavimo įrankių keitimo, daugybė juodųjų širdies prekybininkų pritaikė poliravimo būdą. Kaip rezultatas, atrodo, kad daugeliu dėvėtų logotipų yra gana nekorektiškas blizgesys ant paviršiaus.

Sąsajos sekcija

Sąsajos dalyje mes dažniausiai matome didesnę USB sąsają ir ausinių lizdą. TF pratęsimo sąsaja ir HDMI sąsaja yra mažiau naudojamos ir mažiau jautrios. Su vartotojo poreikiu gauti daugiau sąsajos apibrėžčių, įskaitant pirštų atspaudų identifikavimą, NFC, RFD ir kitas funkcijas.

Pirmiausia pažvelkime į laisvù rankù çrangos ir USB jungties kraštinç. Šios dvi sąsajos turi didelį įterpimo dažnį, todėl sąsajos kraštas gali lengvai palikti nusidėvėjimo žymes. Ypač USB sąsaja, nes sąsaja yra aštrus ir aštrus, todėl atnaujintas produktas turės akivaizdžių apdorojimo ženklų. Be to, abiejų sąsajų vidines metalines dalis galima stebėti akimis. Atsižvelgiant į šių gaminių atnaujinimą, metalinės detalės bus silpnėjamos dėl nusidėvėjimo, ir lengvai pastebėsite, kad spalva pasikeitė.

Korpuso varžtas

Ankstyvieji tablečių gaminiai nebuvo suprojektuoti su laisvu varžtu. Net ir šiandien daugelis mažų markių vis dar naudoja šį senamadišką išvaizdą dėl sąnaudų. Ir šio dizaino produktas, mes galime patikrinti varžto būklę, kad gaminys būtų senas ir naujas sprendimas. Kadangi varžto paviršius naudos tam tikrą anti-rūdijimo būdą. Naudojamas produkto rūdžių apsaugos sluoksnis bus sugadintas dėl įvairių rūšių žalos. Visų pirma, kai kurie juodos spalvos korpuso gaminiai, varžtai taip pat apdorojami juodais, net jei jie ir nebus pašalinti, bus palikta keletas pėdsakų.

Apvalkalo kraštas

Be to, kai kurie pigūs gaminiai, daugelis gaminio korpuso skardų yra suprojektuoti be varžtų. Apvalkalo taisymo procese reikia naudoti įrankius sąnarių judėjimui. Taigi gali būti keletas akivaizdžių atnaujinto produkto požymių. Be to, daugelis tablečių yra pagamintos iš plastiko, net jei jos netvarkomos. Šios korpuso technologijos rūšys nėra labai subrendę, todėl produktų naudojimas daugiau ar mažiau atsiras šiek tiek "pakreipus" situaciją. Tai yra dėl "hot android" pobūdžio. Be to, norėčiau jums priminti, kad kai kurie įbrėžimai gali pasirodyti produkto krašte, tačiau jie neatspindi atnaujinto produkto. Kadangi produktai yra masinės gamybos linijos, kai kurie įrankiai bus naudojami produktų išdėstymui ir išdėstymui surengti. Kai kurie įbrėžimai sukuriami laikymo ir fiksavimo metu. Taigi, mes palyginome, atkreipdami dėmesį į "prymark" ženklus ir įbrėžimus, priešingai nei du tos pačios mašinos, jei daugiau nei dviem mašinomis visi turi tą patį "Nick", tai reiškia, kad įbrėžimas atsirado dėl šio aparato gamybos, priešingai, nei atnaujinti .