Monitorius jutiklinis ekranas HDMI

Monitoriaus jutiklinis ekranas HDMI CL9701NT: 9,7 colio HDMI monitorius su HDMI, DVI, VGA ir AV įėjimu - 9,7 colio IPS pramonės jutiklinis ekranas POS - 1024x768 skiriamoji geba, - 420cd / m2 didelio ryškumo - 160 ° / 174 ° (H / V) plataus kampo , - LED apšvietimo pagalba energijos taupymui, ilgaamžiškumui ir aplinkos apsaugai. -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitorius jutiklinis ekranas HDMI

CL9701NT: 9,7 colio HDMI monitorius su HDMI, DVI, VGA ir AV įvestimis

- 9,7 colio IPS pramonės jutiklinis ekranas, skirtas POS

- 1024x768 rezoliucija,

- 420cd / m2 aukšto ryškumo

- 160 ° / 174 ° (H / V) plataus kampo,

- LED apšvietimo pagalba energijos taupymui, ilgaamžiškumui ir aplinkos apsaugai.

- 9,7 colio lietimui jautrus ekranas


Monitoriaus jutiklinio ekrano HDMI funkcija:

X2X2

Monitoriaus jutiklinio ekrano HDMI specifikacija:

X3

Monitoriaus jutiklinio ekrano HDMI taikymas:

Monitoriaus jutiklinis ekranas HDMI naudoja integruotas grandines, mažesnį energijos suvartojimą ir mažesnę spinduliuotę. Ji turi mados išvaizdą ir gerą perkeliamumą. Daugiausia tinka VGA, VCD, DVD ir GPS sistemoms, skirtoms automobiliams ir laivams. Jis taip pat gali būti naudojamas biure, bute, namuose ar kitoje tinkamoje vietoje.

触摸 显示器 应用

* Naudojant pramoninės klasės pagrindinę plokštę su patikimomis charakteristikomis.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: HD-SDI LCD monitorių, On-Camcorder & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, Pramoninis TFT LCD / Atidarytas rėmelis / USB maitinamas monitorius, Industrial Panel PC ir kt. .

* Suteikite puikią spalvą ir aiškumą duomenų ar grafinių programų, skirtų tvirtiems plokščių ekranų monitoriams. Spalvų aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos suvartojimo ir iškraipymų. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai plati žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie klientų įrangos.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos yra: „USB displaylink“ monitoriai, „Marine“, medicinos monitoriai ir kiti specialieji LCD ekranai, taip pat turi „Industrial IP65 Panel PC“ („Windows“ arba „Android“) ir „Industrial IP65“ monitorius („Non Touch“, „Resistive“, „Capacitive“, „Infrared“).

* Q: Ar galite organizuoti siuntą? Kadangi tai mano pirmas kartas pirkti iš Kinijos.

A: Taip, dėl nedidelio užsakymo DHL / FedEx / TNT / UPS / EMS bus gerai. Krovinių gabenimas jūra arba oro transportu taip pat taikomas užsakymui pagal jūsų reikalavimą.Tyrimo