Pirkite Monitor HDMI

Pirkite monitorių HDMI CL9701NT: 9,7 "IPS 1024x768 LCD jutiklinis monitorius. - 9,7 colio IPS LCD monitorius, 4: 3 kraštinių santykis - HDMI / DVI / VGA / AV įvestis - Atsparus jutiklinis ekranas pasirenkamas - 400 cd ryškumas, 900: 1 kontrastas - paslėptas laikiklis. / 75 mm VESA skylių 9 colių monitorius su HDMI įvesties funkcija: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pirkite Monitor HDMI

CL9701NT: 9,7 colio „IPS 1024x768 LCD jutiklinis monitorius“.

- 9,7 colio IPS skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 vaizdo santykis

- HDMI / DVI / VGA / AV įvestis

- Pasipriešinantis jutiklinis skydelis

- 400 cd ryškumas, 900: 1 kontrastas

- Paslėptas laikiklis / 75 mm VESA angos

VGA-CL9701 详情 页 (1)

Pirkite monitoriaus HDMI funkciją:

„VGA-CL9701“ (2)

Pirkite Monitoriaus HDMI priedus:

„VGA-CL9701“ (3)

Pirkite Monitoriaus HDMI specifikaciją:

VGA-CL9701 详情 页 (6)

Pirkite monitoriaus HDMI taikymą:

Monitoriai paprastai standartizuojami sulankstomu laikikliu, jį galima 180 laipsnių tempimo ir lankstymo, taip pat pakabinti ant sienos.

VGA 应用

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Atspariame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* „Touch“ sprendimai transportui: „Neway“ sukūrė savo reputaciją transportavimo rinkoje, siūlydama aukščiausio lygio jutiklinio ekrano ir „touchmonitor“ sprendimus. Tiesą sakant, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatams metro stotyse ir kitiems sistemų integratoriams transporto srityje. „Neway“ yra skirta pristatyti moderniausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams geriausią pranašumą.

* „Neway“ yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas.

* Klausimas: Kokį patikrinimą galite pateikti?

A: „NEWAY“ turi daugybę testų, pradedant medžiagų pirkimu ir baigiant gatavų gaminių iš skirtingų skyrių, tokių kaip QA, QC, pardavimo atstovas, užtikrinimu, kad visi prieš išsiunčiant bus puikios būklės. Mes taip pat priimame jūsų paskirtos trečiosios šalies patikrinimą.

Tyrimo