Jutiklinio ekrano monitorius VGA

Jutiklinio ekrano monitorius VGA CL8819NTA: 8 colių jutiklinis ekranas VGA monitorius - 8 colių 4: 3 TFT LCD kompiuterio monitorius - 800x600 skiriamoji geba, 450cd / m2 didelio ryškumo - 140 ° / 120 ° (H / V) plataus kampo - naudojant LED apšvietimą energijai taupymas, ilgaamžiškumas ir aplinkos apsauga - 4 laidų varžai - palieskite ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitorius VGA

CL8819NTA: 8 colių jutiklinis ekranas VGA monitorius

- 8 colių 4: 3 TFT LCD kompiuterių monitorius

- 800x600 skiriamoji geba, 450cd / m2 aukšto ryškumo

- 140 ° / 120 ° (H / V) plataus kampo

- 4 laidų varžai

- Jutiklinė sąsaja: USB (RS232 pasirinktinai)


Jutiklinio ekrano monitoriaus VGA funkcija:

VGA-CL8819详情页 (1)

VGA-CL8819详情页 (2)

VGA-CL8819详情页 (3)

Jutiklinio ekrano monitoriaus VGA specifikacija:

VGA-CL8819详情页-规格表

VGA-CL8819详情页配件

Jutiklinio ekrano monitoriaus VGA taikymas:

Jutiklinio ekrano monitorius VGA naudoja tik vieną USB kabelį, kad jungtų VIS, iš kurio „DisplayLink Chip“ gali palaikyti „Windows OS“, „MAC“, „Win7 / 8 OS“. Kaip antrą kompiuterio monitorių, galite dubliuoti, išplėsti arba padaryti jį pirminiu.

触摸 显示器 应用

* Suderinama su įvairiomis pramoninėmis sistemomis / taikymu. Palaikymas be prisilietimo, pasipriešinimo, talpinis jutimas, infraraudonųjų spindulių ryšys ir pan.

* Neway įkurta 2001 m., Mes visada atkreipti mūsų dėmesį į mokslinių tyrimų ir plėtros produktus, turtingą patirtį tiekiant Panel PC ir Monitorius į pasaulio šalį.

* Pramonės automatikos įrenginys (pramoninės kontrolės sistema, skaitmeninis valdymas, gamyba ir gamyba).

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Ar sutinkate su „Alibaba Trade Assurance“?

A: Taip, mes priimame.

* K: Kodėl reikia pasirinkti?

A: Mes laikome „vientisumą, inovacijas, laimėkime kartu“, kaip įmonės kultūrą, su savo profesionaliomis medžiagomis ir gamybos gamyklomis, mūsų MTTP, gamybos, valdymo, pardavimo ir aptarnavimo komandos stengsis pateikti aukščiausios kokybės ir konkurencingas kainas mūsų gerbiamiems klientams.

* K: kas yra jūsų įmonės siuntimo sąlygos ir pristatymo laikas?

A: Na, jie priklauso nuo jūsų užsakymo kiekio. Kaip žinote, mums reikia laiko gaminti mašinas. Tačiau dažniausiai siuntimo laikas yra 3-7 darbo dienos po pristatymo. 100KG, maloniai rekomenduosime „Express by sea“ ir „Air freight“, kai oro transportu ir jūrų transportu bus siunčiami dideli užsakymai> 100KG.


Tyrimo