Vaizdo vaizdo monitorius

Vaizdo ekranas CL7619NTA: 7 colių LCD ekranas LCD ekranas * 7 colių TFT LCD ekranas * Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 Perjungiamas * 800x480 skiriamoji geba * Didelis ryškumas: 450cd / ㎡ * HDMI, VGA, AV įvestis (HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelis) * Atsparus prisilietimo funkcija Neprivaloma * stovo laikiklis / VESA ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vaizdo vaizdo monitorius

CL7619NTA: 7 colių skystųjų kristalų ekranas

* 7 colių TFT LCD monitorius

* Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 perjungiama

* 800x480 skiriamoji geba

* Didelis ryškumas: 450cd / ㎡

* HDMI, VGA, AV įvestis

(HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelį)

* Resistive Touch funkcija Pasirenkama

* Stovo laikiklis / VESA 75x75mm

VGA-CL7619 详情 页 (1)

Vaizdo vaizdo monitoriaus funkcijos:

VGA-CL7619 详情 页 (2)

Vaizdo vaizdo monitoriaus specifikacija:

VGA-CL7619详情页-规格表

Vaizdo vaizdo monitoriaus taikymas :

Su aukštos kokybės dizainu, pritaikytu įvairiam naudojimui, ir mes daugiausia dėmesio skirsime nuolatiniam kokybės sistemos tobulinimui ir tobulinimui.

VGA 应用

* Suderinama su įvairiomis pramoninėmis sistemomis / taikymu. Palaikymas be prisilietimo, pasipriešinimo, talpinis jutimas, infraraudonųjų spindulių ryšys ir pan.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* „Marine / Military“ ekrano tirpalas: „Neway“ jūriniai ir kariniai LCD monitoriai ir ekranas yra pagaminti specialiai, kad atlaikytų grubų reljefą, atšiaurias ir tvirtas aplinkos sąlygas. „VESA“ standartinis laikiklis yra prieinamas daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai montuoti. Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Ar turite susijusių produktų?

A: Mes taip pat siūlome:

1) 10,1 colio, 13,3 colio, 14 colių, 15,6 colio, 18,5 colio, 21,5 colio Android visi viename kompiuteryje ir monitoriuje.

2) 12,1 colio, 15 colių, 15,6 colio, 18,5 colio, 19 colių, 21,5 colio „Windows“ pramoninio skydelio kompiuteris ir monitorius.

Tyrimo