USB magistralės monitorius

USB magistralės monitorius CL7619NTA: 7 colių LCD ekranas LCD ekranas * 7 colių TFT LCD monitorius * Vaizdo užsklanda: 16: 9 ir 4: 3 Perjungiamas * 800x480 skiriamoji geba * Didelis ryškumas: 450cd / ㎡ * HDMI, VGA, AV įvestis (HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelis) * Atsparus prisilietimo funkcija Neprivaloma * stovo laikiklis / VESA ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB magistralės monitorius

CL7619NTA: 7 colių skystųjų kristalų ekranas

* 7 colių TFT LCD monitorius

* Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 perjungiama

* 800x480 skiriamoji geba

* Didelis ryškumas: 450cd / ㎡

* HDMI, VGA, AV įvestis

* Resistive Touch funkcija Pasirenkama

* Stovo laikiklis / VESA 75x75mm

VGA-CL7619 详情 页 (1)

USB magistralės monitoriaus funkcijos:

VGA-CL7619 详情 页 (2)

USB magistralės monitoriaus specifikacija:

VGA-CL7619详情页-规格表

USB magistralės monitoriaus taikymas :

Pritraukiant daug dėmesio ir entuziazmo rinkoje, pramoniniai ekranai plačiai naudojami ligoninėse ir daugialypėje terpėje ir yra gyvybiškai svarbūs.

VGA 应用

* Su mažomis sąnaudomis, mažomis energijos sąnaudomis, naujausiais jutikliais ir ekrano technologijomis, unikaliu dizainu ir aukštos kokybės sprendimu, mūsų produktai yra tinkami tvirtai pramoninei aplinkai.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* Daugeliu monitorių galima įsigyti standartinį VESA laikiklį, kad būtų galima greitai montuoti. Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.

* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.

* K: Ar galiu turėti pavyzdį? Ar tai nemokama?

A: Mes atliekame pavyzdžių tvarką, bet pirkėjo pusėje.

Tyrimo