Jutiklinio ekrano monitoriai, skirti asmeniniam kompiuteriui

Jutiklinio ekrano monitoriai, skirti „PC CL70MT“, 7 colių talpinis daugialypio jutiklio monitorius - 7 colių TFT skystųjų kristalų monitorius - Vaizdo aplankas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiami - 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2 - HDMI / VGA / AV įvestis (DVI pasirinktinai) - I / O valdymo sąsajos - prabangaus automatinio ryškumo jutiklinio ekrano monitoriai, skirti kompiuterio specifikacijai: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitoriai, skirti asmeniniam kompiuteriui

CL70MT, 7 colių talpinis daugiafunkcinis monitorius

- 7 colių TFT skystųjų kristalų ekranas

- Vaizdo apversimas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiamas

- 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2

- HDMI / VGA / AV įvestis (pasirenkama DVI)

- Įvesties / išvesties valdymo sąsajos

- Prabangus automatinis ryškumas

„VGA-CL70“ (1)

„VGA-CL70“ (3)

Jutiklinio ekrano monitoriai, skirti kompiuterio specifikacijai:

规格表CL70

Jutiklinio ekrano monitoriai, skirti pritaikyti kompiuteriui:

Galite įsigyti kompiuterio jutiklinio ekrano monitorių, kuriuos galite įdiegti į savo saloną ar korpusą, o metalo ar aliuminio lydinio - ekraną apvynioti ir pritvirtinti, kad jis nejudėtų ir nejudėtų.

VGA应用

* Itin plokščias pramoninio ekrano dizainas su pramoninio lygio aliuminio lydinio korpusu, taip pat 3 mm storio kampo spinduliu / 10 mm storio su stačiakampiu kampiniu priekiniu rėmu, juodos arba sidabrinės spalvos pasirinktinai.
* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .
* Ekrano sprendimas jūrų ir kariškiams:
„Neway“ jūriniai ir kariniai skystųjų kristalų monitoriai ir ekranai yra sukurti specialiai, kad atlaikytų nelygią reljefą, atšiaurią ir nelygią aplinkos aplinką. VESA standartinį laikiklį galima įsigyti daugelyje monitorių, kad būtų galima lengvai ir lengvai montuoti. Taip pat sukurta atlaikyti atšiaurius kariškius ir sukurta atlaikyti pačias reikliausias programas.
* „Neway“ yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas.
* Klausimas: kokia jūsų geriausia kaina?
A: Remiantis mūsų gaminių kokybe ir jūsų įvertintu kiekiu. Mes nurodysime geriausią geriausią kainą visą laiką.

Tyrimo