Mažas jutiklinis ekranas

Mažas jutiklinio ekrano monitorius CL7619NTA: 7 colių VGA HDMI jutiklinio ekrano monitorius - 7 colių plačiaekranis, 16: 9 skydelis - 4 laidų atsparus jutikliui (taip pat neprivalomas ir nelietimas) - ryškumas 450 cd / m2, 500: 1 kontrastas - 800x480 skiriamoji geba - HDMI , DVI, VGA, vaizdo, garso sąsaja - mažas jutiklinio ekrano monitorius, mažas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mažas jutiklinis ekranas

CL7619NTA: 7 colių VGA HDMI jutiklinio ekrano monitorius

- 7 colių plačiaekranis, 16: 9 skydelis

- 4 laidų varžinis prisilietimas (neliesti galima ir neprivaloma)

- 450 cd / m2 ryškumas, 500: 1 kontrastas

- 800x480 skiriamoji geba

- HDMI, DVI, VGA, vaizdo, garso sąsaja

- Mažas jutiklinio ekrano monitorius


Mažo jutiklinio ekrano monitoriaus ypatybės:

VGA-CL7619详情页 (1)

VGA-CL7619详情页 (2)

VGA-CL7619详情页 (3)

Mažo jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

VGA-CL7619详情页-规格表

配件图

Mažo jutiklinio ekrano monitoriaus programa:

Ši mažų jutiklinių ekranų monitorių serija turi tokias papildomas sąsajas kaip VGA, HDMI, DVI, AV. Mažiau sunaudojant energijos, jie plačiai naudojami įvairiose srityse, tokiose kaip medicinos sritis, komercijos sritis, finansinė sritis, švietimo sritis ir kt.

触摸 显示器 应用

* Pagal Visuotinės kokybės vadybos (TQM) sistemą reikalaujame atsižvelgti į klientų reikalavimus, atlikti visus griežtus aplinkosaugos testus ir laikytis gaminio sertifikatų standartų, kad įsitikintume, jog produktai patenkina jūsų lūkesčius.

* Pramonės ir gamybos įmonėse naudojami pramoninio lygio tvirti plokšti ekranai, skirti įvairiems tikslams, įskaitant proceso stebėjimą ir valdymą, judesio valdymą, gamyklos automatizavimą, saugą, skaitmeninius ženklus, stebėjimą ir dar daugiau.

* RoHS, kuris patvirtina, kad remiantis bandymais, atliktais kaip bandymo ataskaita, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos 2002/95 / EB, 2005/618 / EB reikalavimus.

* Kl .: Ar numatytoji įrenginio kalba yra anglų?

A: Žinoma, mūsų įrenginys palaiko daugiakalbes kalbas, tokias kaip anglų, ispanų, portugalų, prancūzų, vokiečių, lenkų, japonų, rusų ir pan.

* Q: Kaip jūs kontroliuojate kokybę?

Prieš gaminant, kiekviena produktų dalis yra griežtai tikrinama atsižvelgiant į kokybės sistemos patvirtinimą.

* Kl .: Koks jūsų įmonės tikslas?

A: Mes stengiamės ne tik uždirbti jūsų verslą, bet ir užsidirbti iš jūsų pasitikėjimo. Jei ieškote procesoriaus su konkurencingomis kainomis, be ilgalaikių įsipareigojimų, jokių paraiškų ar nustatymo mokesčio, „OSCAN“ yra jūsų pasirinkimas. Jūsų pasitenkinimas yra pagrindinis mūsų tikslas.

* Klausimas: Kodėl verta jus pasirinkti?

A: Mes laikome „Integrity, Innovation, Win Win“ “kaip įmonės kultūrą, turėdami savo profesionalias medžiagų ir gamybos gamyklas, mūsų tyrimų ir plėtros, gamybos, valdymo, pardavimo ir aptarnavimo komandas stengsimės tiekti geriausios kokybės ir konkurencingos kainos produktus. mūsų gerbiamiems klientams.

* Q : Kaip mums užsakyti?

A: 1 žingsnis: atlikite užklausą, pasakykite mums modelį, dydį, kiekį ir kitus poreikius.

2 veiksmas: patvirtinkite užsakymą.

3 žingsnis: Pradėkite gamybą užstatą.

4 žingsnis: Projektavimo patvirtinimas prieš gaminant.

5 žingsnis: Gamyba ir bandymai.

6 žingsnis: balansas ir pristatymas.


Hot Tags: mažas jutiklinis ekranas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkite, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like