Mažas skystųjų kristalų ekranas su HDMI įvestimi

Mažas skystųjų kristalų ekranas su HDMI įvestimi CL70MT, 7 colių talpinis daugialypio jutiklio monitorius - 7 colių TFT skystųjų kristalų ekranas - Vaizdo aplankas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiami - 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2 - HDMI / VGA / AV įėjimas (pasirinktinai DVI) - Įvesties / išvesties valdymo sąsajos - prabangus automatinis ryškumas Mažas LCD ekranas su HDMI įvesties funkcija: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mažas skystųjų kristalų ekranas su HDMI įvestimi

CL70MT, 7 colių talpinis daugiafunkcinis monitorius

- 7 colių TFT skystųjų kristalų ekranas

- Vaizdo apversimas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiamas

- 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2

- HDMI / VGA / AV įvestis (pasirenkama DVI)

- Įvesties / išvesties valdymo sąsajos

- Prabangus automatinis ryškumas


Mažas LCD ekranas su HDMI įvesties funkcija: „VGA-CL70“ (1)

Mažas LCD ekranas su HDMI įvesties jungtimi:

„VGA-CL70“ (3)

Mažas LCD ekranas su HDMI įvesties specifikacija:

规格表CL70

Apie mus:

NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, kuriame naudojama LED foninio apšvietimo technologija kartu su aukštos raiškos pramoniniu A klasės ekranu, yra ilgesnis tarnavimo laikas, o ekranas parodytas prabangesnis, spalvingesnis.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* „Touch Solutions for Finance & Bank“: Bankinio savitarnos kiosko aparatai pasižymi dideliu gyvybingumu, naudodamiesi patogia vartotojo sąsaja. Bankų skyriuose plačiai pritaikius bankomatus, sąskaitų apmokėjimo kioskus ir interaktyvius informacinius kioskus, klientai, kuriems trūksta laiko, nebeatlieka daug laiko laukdami savo eilės. Vietoj to, klientai nori bendrauti su banko įstaigomis per bankomatų tipo sistemas. Niekada visuomet buvo patikima tiekti anti-vandalizmą, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, turinčius aukštą saugos lygį. Mes padedame klientams kurti novatoriškus, protingus ir elegantiškai atrodančius lietimo sprendimus. Todėl „Neway“ produktai yra lengvai pritaikomi aplinkai, pasižymi dideliu stabilumu ir konkurencinga kaina.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir CE, FCC ir kt. Sertifikatus.

* Q: Kas yra CANBUS?

A: Valdiklio zonos tinklas (CAN magistralė) yra tvirta transporto priemonės magistralės norma, skirta leisti mikrokontroleriams ir įrenginiams bendrauti tarpusavyje programose be pagrindinio kompiuterio. Tai yra pranešimais pagrįstas protokolas, iš pradžių skirtas daugialypiams elektros instaliacijai automobiliuose taupyti varį, tačiau yra naudojamas ir daugelyje kitų sričių.

Tyrimo