Mažas HDMI monitorius su garsiakalbiais

Mažas HDMI monitorius su garsiakalbiais CL70MT, 7 colių talpinis daugiafunkcinis monitorius - 7 colių TFT skystųjų kristalų monitorius - Vaizdo aplankas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiami - 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2 - HDMI / VGA / AV įvestis (DVI pasirenkama) - Aš / O valdymo sąsajos - prabangus automatinis ryškumas Mažas HDMI monitorius su garsiakalbiais Funkcija: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mažas HDMI monitorius su garsiakalbiais

CL70MT, 7 colių talpinis daugiafunkcinis monitorius

- 7 colių TFT skystųjų kristalų ekranas

- Vaizdo apversimas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiamas

- 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2

- HDMI / VGA / AV įvestis (pasirenkama DVI)

- Įvesties / išvesties valdymo sąsajos

- Prabangus automatinis ryškumas


Mažas HDMI monitorius su garsiakalbiais : „VGA-CL70“ (1)

Mažas HDMI monitorius su garsiakalbių jungtimi:

„VGA-CL70“ (3)

Mažas HDMI monitorius su garsiakalbiais

规格表CL70

Apie mus:

NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Pasirenkamas saulės šviesos nuskaitymas, standartinis su 400 vaizdo ryškumo ryškumu, gali būti pritaikytas 800 ~ 1000 skaitmenų, todėl galite gerai jį naudoti po saulės spinduliais, tai yra geras pasirinkimas lauko aplinkai.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Niekada visuomet buvo patikima tiekti antivandalinius, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, turinčius aukštą saugos lygį. Mes padedame klientams kurti novatoriškus, protingus ir elegantiškai atrodančius lietimo sprendimus. Todėl „Neway“ produktai yra lengvai pritaikomi aplinkai, pasižymi dideliu stabilumu ir konkurencinga kaina.

* Niekada nėra SMT linijos (1 + 1) ir gamybos linijos x 7, įskaitant suvirinimo ir kalibravimo x 2

ir asamblėja x 5.

* Kl .: kam naudojamas įterptųjų kompiuterių mobiliųjų duomenų terminalas?

A: Tai daugiausia skirta montuoti transporto priemonėse, tokiose kaip autobusai, sunkvežimiai, traukiniai, automobiliai, grūdų kombainai (žemės ūkio transporto priemonės) ir kt., Kad būtų galima valdyti transporto parką, atiduoti sandėlius, kontroliuoti pramonę ir tt. derinkite su savo programine įranga, kad pasiektumėte savo programą.

Tyrimo