Nešiojamasis monitorius „Mac“

Nešiojamasis monitorius „Mac CL70MT“, 7 colių talpos daugiafunkcinis monitorius - 7 colių TFT LCD ekranas - perjungiamasis vaizdas: 16: 9 ir 4: 3 - HDMI / VGA / AV įvestis (neprivaloma DVI) - 10 taškų talpinis jutiklinis ekranas - I / O valdymo sąsajos - „Lux“ automatinis ryškumas Nešiojamasis monitorius „Mac“ funkcijai: Nešiojamas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nešiojamasis monitorius „Mac“

CL70MT, 7 colių talpos daugiafunkcinis monitorius

- 7 colių TFT LCD ekranas

- Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 galima perjungti

- HDMI / VGA / AV įvestis (neprivaloma DVI)

- 10 taškų talpinis jutiklinis ekranas

- I / O valdymo sąsajos

- Lux automatinis ryškumas


Nešiojamasis monitorius „Mac“ funkcijai: VGA-CL70 详情 页 (1)

Nešiojamasis monitorius „Mac“ sąsajoms:

VGA-CL70 详情 页 (3)

Nešiojamasis monitorius Mac specifikacijai:

规格表CL70

Nešiojamasis monitorius „Mac“ programai:

04

* Pasirenkamas „Sunlight“ skaitymas, standartinis su 400 cd ryškumu, gali būti pritaikytas 800–1000vnt., Kad galėtumėte gerai jį naudoti po saule, yra geras pasirinkimas lauko aplinkoje.
* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.
* Didėjant pramoninių automatikos įrenginių sudėtingumo reikalavimams, „Neway“ sukūrė „All in one“ įdėtą „PC“ kompiuterį nuo 7 "iki 22". Jis gali padėti užbaigti kai kurias serijos operacijas, pvz., Parodyti produkto parametrų būseną, kontroliuoti sistemos veikimą, istorinių duomenų užklausą ir statistiką, techninės priežiūros įrašų užklausą ir pan.
* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.
* Q: Kada atliksite pristatymą?
A: Mes galime pristatyti per 3-15 darbo dienų pagal užsakymo dydį.
Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų produktus ir įmonę, kviečiame susisiekti su mumis bet kuriuo metu.

Tyrimo