Nešiojamasis LED LCD monitorius

Nešiojamasis LED LCD monitorius CL7619NTA: 7 colių LCD ekranas LCD monitorius * 7 colių TFT LCD ekranas * Vaizdo apverstas: 16: 9 ir 4: 3 Perjungiamas * 800x480 skiriamoji geba * Didelis ryškumas: 450cd / ㎡ * HDMI, VGA, AV įvestis (HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelį) * Atsparus prisilietimas Funkcija Pasirenkama * Stovo laikiklis / VESA ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nešiojamasis LED LCD monitorius

CL7619NTA: 7 colių skystųjų kristalų ekranas

* Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 perjungiama

* 800x480 skiriamoji geba

* Didelis ryškumas: 450cd / ㎡

* HDMI, VGA, AV įvestis

(HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelį)

* Resistive Touch funkcija Pasirenkama

* Stovo laikiklis / VESA 75x75mm

VGA-CL7619 详情 页 (1)

Nešiojamieji LED LCD monitoriaus funkcijos:

VGA-CL7619 详情 页 (2)

Nešiojamų LED LCD monitorių specifikacijos:

VGA-CL7619详情页-规格表

Nešiojamasis LED LCD monitoriaus taikymas :

VGA 应用

* Galima naudoti daugiafunkcinių įrenginių daugiafunkcines sąsajas, pvz., HDMI / BNC / VGA / AV / USB, OEM ir ODM paslaugas, kurios gali būti pritaikytos pagal jūsų poreikius

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse.

„Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.

* Q. Ar galime turėti mūsų logotipą, kuris bus atspausdintas ant vienetų ar pakuočių?

A: Bandinių patikrinimas funkciniam vertinimui, tik neutralus pakavimas ir jokio logotipo spausdinimas. MP užsakymui galime spausdinti ant produkto ir pakuotės su jūsų įgaliotu logotipu.

Tyrimo