Nešiojamas išorinis ekranas

Nešiojamas išorinis ekranas

Nešiojamasis išorinis ekranas CL7639NT, 7 colių TFT LCD automobilio galvos atramos ekranas. * 7 "TFT LCD ekranas, plačiaekranis * VGA / vaizdo / garso įvesties prievadai * Palieskite funkciją Neprivaloma * 800x480 skiriamoji geba, aukštas kontrastas: 500: 1 * integruotas garsiakalbis ir daugiakalbė OSD * Galima įdiegti ant automobilio galvos atramos ... .
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nešiojamas išorinis ekranas

CL7639NT, 7 colių TFT LCD automobilio galvos atramos jutiklis.

* 7 "TFT LCD ekranas, plačiaekranis

* VGA / vaizdo / garso įvesties prievadai

* Palieskite Funkcija pasirinktinai

* 800x480 skiriamoji geba, aukštas kontrastas: 500: 1

* Integruotas garsiakalbis ir daugiakalbis OSD

* Galima montuoti ant automobilio galvos atramos.

CL7639NT_01

Nešiojamos išorinės ekrano funkcijos:

CL7639NT_02


Nešiojamojo išorinio ekrano specifikacija: CL7639NT-规格表


Nešiojamasis išorinis ekrano taikymas :

Su gausiomis sąsajomis, tokiomis kaip HDMI, VGA, garso ir vaizdo įvestis, monitorius gali palaikyti daugelį įrenginių, pvz., Kompiuterį, DVR, fotoaparatą, PC BOX ir pan. VGA 应用

* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Pramonės ir gamybos įmonės naudojasi pramoniniu požiūriu atspariais plokščiaekraniais ekranais įvairiais tikslais, įskaitant procesų stebėjimą ir valdymą, skaitmeninius ženklus, stebėjimą ir kt. Jutiklinio ekrano monitoriai idealiai tinka operatoriaus sąsajai, valdymo skydams, žmogaus mašinų sąsajai (HMI) ir mašinos stebėjimui. Atviras rėmas ir plokštės montavimo monitoriai palengvina montavimą.

* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.

* Q: Kiek man reikia mokėti už jūsų OEM paslaugą?

A: Papildomas mokestis priklauso nuo jūsų poreikių, tačiau po užsakymo grįšime daugiau nei 100 vienetų.

Tyrimo