Nešiojamasis ekranas

Nešiojamasis ekranas CL70MT, 7 colių talpos daugiafunkcinis monitorius - 7 colių TFT LCD ekranas - perjungiamasis vaizdas: 16: 9 ir 4: 3 - HDMI / VGA / AV įvestis (neprivaloma DVI) - 10 taškų talpinis jutiklinis ekranas - I / O valdymo sąsajos - „Lux“ automatinis ryškumas Nešiojamasis ekranas Funkcija: Nešiojami
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nešiojamasis ekranas

CL70MT, 7 colių talpos daugiafunkcinis monitorius

- 7 colių TFT LCD ekranas

- Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 galima perjungti

- HDMI / VGA / AV įvestis (neprivaloma DVI)

- 10 taškų talpinis jutiklinis ekranas

- I / O valdymo sąsajos

- Lux automatinis ryškumas


Nešiojamojo ekrano funkcija: VGA-CL70 详情 页 (1)

Nešiojami ekrano sąsajos:

VGA-CL70 详情 页 (3)

Nešiojamojo ekrano specifikacija:

规格表CL70

Nešiojamasis ekrano taikymas:

04


* Jis yra su „Resistive“ jutikliniu ekranu. jutiklinis ekranas neturi įtakos dulkėms, vandens garams ir alyvos taršai ir gali būti naudojamas žemos arba aukštos temperatūros aplinkoje. Atsparus jutiklinis ekranas naudoja slėgio jutiklį, kurį gali paliesti bet koks objektas, netgi su pirštine, ir gali būti naudojamas rašysenos atpažinimui.
* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.
* Pramoninė automatika:
Didėjant pramoninių automatikos įrenginių sudėtingumo reikalavimams, „Neway“ sukūrė „All in one“ integruotą panelinį kompiuterį nuo 7 "iki 22". Jis gali padėti užbaigti kai kurias serijos operacijas, pvz., Parodyti produkto parametrų būseną, kontroliuoti sistemos veikimą, istorinių duomenų užklausą ir statistiką, techninės priežiūros įrašų užklausą ir pan. Tai operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas būtų sklandus. Pramonės automatikos ekrano sprendimas.
* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus, kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.
Q: Kaip jūsų gamykla atlieka kokybės kontrolę?
A: Mūsų įmonės filosofija yra tokia: klientas, kokybė yra gyvenimas, vientisumo valdymas, inovacijos yra įmonės kraujas. Mes turime labai puikius gaminių dizainerius ir inžinierius kokybiškam palydovui ir teikiame 24 valandų aptarnavimą po pardavimo. /CCC/FCC/ROHS/IP65&IP66.And kviečiame apsilankyti mūsų gamykloje.

Tyrimo