Monitorius su HDMI įvestimi ir garsiakalbiais

Monitorius su HDMI įvestimi ir garsiakalbiais CL70MT, 7 colių talpinis daugialypio jutiklio monitorius - 7 colių TFT skystųjų kristalų ekranas - Vaizdo aplankas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiami - 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2 - HDMI / VGA / AV įėjimas (pasirinktinai DVI) - 10 taškų talpinis jutiklinis ekranas - VESA 75MM tvirtinimo angos - Įvesties / išvesties valdymo sąsajos - Prabangus auto ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitorius su HDMI įvestimi ir garsiakalbiais

CL70MT, 7 colių talpinis daugiafunkcinis monitorius

- 7 colių TFT skystųjų kristalų ekranas

- Vaizdo apversimas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiamas

- 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2

- HDMI / VGA / AV įvestis (pasirenkama DVI)

- Įvesties / išvesties valdymo sąsajos

- Prabangus automatinis ryškumas


Monitorius su HDMI įvestimi ir garsiakalbiais : „VGA-CL70“ (1)

Monitorius su HDMI įvestimi ir garsiakalbių jungtimi:

„VGA-CL70“ (3)

Monitoriaus su HDMI įvestimi ir garsiakalbiais specifikacija:

规格表CL70

Apie mus:

NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Naudojant aukštos kokybės ekraną, atkuriama didesnė spalvų kokybė, aiškesni vaizdai; mažos energijos sąnaudos, ilgas tarnavimo laikas, tinkamas ilgą laiką tęstiniam darbui.

* Didelis dėmesys turi būti skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali pasiūlyti atitinkamus individualius sprendimus, tenkinančius skirtingus klientų poreikius.

* „Touch Solutions for Industrial“: „Neway“ siūlo pramoninio stiprumo jutiklinį ekraną ir jo stebėjimo sprendimus. Mūsų jutikliniai ekranai yra pakankamai tvirti ir patikimi, kad juos būtų galima pritaikyti reiklioje pramonės aplinkoje, kur vyrauja dulkės ir skysčiai. Pritaikytas pramonės poreikiams, „Neway“ gaminius galima valdyti neribotu liečiamuoju stiliumi, pavyzdžiui, pirštais, pirštinėmis su rankomis ir tt. Interaktyvusis žmogaus ir mašinos sąsajos ekranas leidžia darbuotojams valdyti mašinas intuityviau ir daug lengviau valdyti. Mes teikiame pažangiausias technologijas ir platų sprendimų spektrą, pasižymintį aukšta kokybe ir ilgalaikiu patikimumu.

* Niekada nėra SMT linijos (1 + 1) ir gamybos linijos x 7, įskaitant suvirinimo ir kalibravimo x 2

ir asamblėja x 5.

* Kl .: Koks jūsų LCD prekės ženklas yra dažnai naudojamas?

A: LG, SHARP, Samsung, Chimei Innolux ir tt, populiarios visiškai naujos plokštės.

Tyrimo