Mini jutiklinio ekrano monitorius

Mini jutiklinio ekrano monitorius CL70MT, 7 colių talpinis daugialypio jutiklinis monitorius - 7 colių TFT skystųjų kristalų monitorius - Vaizdo aplankas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiami - 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2 - HDMI / VGA / AV įvestis (pasirinktinai DVI) - I / O valdymo sąsajos - prabangus automatinis ryškumas Mini jutiklinis ekranas Monitorius Specifikacija: Mini ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Mini jutiklinio ekrano monitorius

CL70MT, 7 colių talpinis daugiafunkcinis monitorius

- 7 colių TFT skystųjų kristalų ekranas

- Vaizdo apversimas: 16: 9 ir 4: 3 perjungiamas

- 800x480 skiriamoji geba, 400 cd / m2

- HDMI / VGA / AV įėjimas (pasirinktinai DVI)

- Įvesties / išvesties valdymo sąsajos

- Prabangus automatinis ryškumas

„VGA-CL70“ (1)

„VGA-CL70“ (3)

Mini jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

规格表CL70

Mini jutiklinio ekrano monitoriaus pritaikymas:

Gali būti numatytas ypač plokščias ekranas, kurį galite įdiegti į savo saloną ar korpusą, o metalo ar aliuminio lydinys - apvynioti ir pritvirtinti ekraną, kad jis nejudėtų ir būtų stabilus.

VGA应用

* Nuostabus našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprios komunikacijos galimybės, puikus aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas
* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .
* Ekrano sprendimas jūrų ir kariškiams:
„Neway“ jūriniai ir kariniai skystųjų kristalų ekranai ir ekranai yra sukurti specialiai, kad atlaikytų grubią reljefą, atšiaurią ir nelygią aplinkos aplinką. VESA standartinį laikiklį galima įsigyti daugelyje monitorių, kad būtų galima lengvai ir lengvai montuoti. Taip pat sukurta atlaikyti atšiaurius kariškius ir sukurta atlaikyti pačias reikliausias programas.
* Pagrindines „Neway“ produktų grupes sudaro: įterptosios kompiuterių platformos, mobiliųjų duomenų terminalai, fotoaparatų ir transliacijų monitoriai, jutikliniai VGA / HDMI monitoriai pramoniniams tikslams, USB displėjaus monitoriai, jūriniai, medicininiai monitoriai ir kiti specialūs LCD ekranai, taip pat turi pramoninį IP65 skydelio kompiuterį ( „Windows“ arba „Android“) ir pramoniniai IP65 monitoriai (neliečiami, atsparūs, talpūs, infraraudonieji).
* Klausimas: Ar galėtumėte papasakoti apie LCD monitorių, kokią sąsają jis turi?
A: Dėl šio klausimo mūsų monitoriuje yra VGA / DVI / HDMI sąsaja, taip pat yra ir AV.

Tyrimo