LED kompiuterio monitorius

LED kompiuterio monitorius CL7629NT: 7 colių pramoninis 16: 9 jutiklinis monitorius. * 7 colių plačiaekranis TFT skystųjų kristalų ekranas * Jutiklinė funkcija pasirenkama * VGA / vaizdo / garso įvesties sąsajos. * 800x480 skiriamoji geba, 300 cd / m2 ryškumas * 140 ° / 120 ° (aukštas / aukštas) plačiakampis * LED foninis apšvietimas, su energijos taupymo / Ilgas tarnavimas * VESA 75mm ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LED kompiuterio monitorius

CL7629NT: 7 colių pramoninis 16: 9 jutiklinis monitorius.

* 7 colių plačiaekranis TFT skystųjų kristalų ekranas

* Jutiklinė funkcija pasirenkama

* VGA / vaizdo / garso įvesties sąsajos.

* 800x480 skiriamoji geba, 300 cd / m2 ryškumas

* 140 ° / 120 ° (H / V) plačiakampis

* LED foninis apšvietimas, taupantis energiją / suteikiantis ilgą tarnavimo laiką

* VESA 75 mm skylės / autonominis laikiklis

CL7629N_01


LED kompiuterio monitoriaus ypatybės:

CL7629N_02


LED kompiuterio monitoriaus specifikacija:

CL7629NT-规格表


LED kompiuterio monitoriaus taikymas :

Pritraukdami daug dėmesio ir entuziazmo rinkoje, pramoniniai ekranai yra plačiai naudojami ligoninėse ir daugialypės terpės įrenginiuose ir yra nepaprastai svarbūs.

VGA 应用

* Galimas funkcijų pridėjimas prie molekulės, tokios kaip „Wifi“, „Bluetooth“, RFID, NFC, fotoaparatas, GPS, 3G, 4G, mikrofonas, pirštų atspaudų rinktuvas. Išorės pritaikymas taip pat galimas, visiškai hermetiškas, atsparus dulkėms, atsparus vandeniui, logotipas, konstrukcijos dizainas ir kt.

* Valdydami darbuotojus, mes skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.

* „Neway“ jūriniai ir kariniai skystųjų kristalų ekranai ir ekranai yra sukurti specialiai, kad atlaikytų nelygią reljefą, atšiaurią ir nelygią aplinkos aplinką. VESA standartinį laikiklį galima įsigyti daugelyje monitorių, kad būtų galima lengvai ir lengvai montuoti.

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų gaminiai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB Annes III nuostatas.

* Klausimas: kokia yra jūsų pramoninio skydo kompiuterio programa?

A: Pramoniniai skydiniai AK yra plačiai naudojami tarptautiniame pasaulyje, ypač pramonės automatizavimui, pramoniniam valdymui, stebėjimui, medicininei įrangai, intelektualiam terminalui ir kt. Kaip 13 metų Kinijos pramoninių skydinių kompiuterių gamykla, turime skirtingą sprendimą jūsų skirtingoms rinkoms. ir poreikius.

Tyrimo