LED LCD monitorius

LED LCD monitorius

LED LCD ekranas CL7629NT: 7 colių pramoninis 16: 9 Touch Monitor. * 7 "plačiaekranis TFT LCD ekranas * Pasirinktinis„ Touch “funkcija * VGA / vaizdo / garso įvesties sąsajos. * 800x480 skiriamoji geba, 300 cd / m2 ryškumas * 140 ° / 120 ° (H / V) platus kampas * LED apšvietimas su energijos taupymu / Ilgas tarnavimo laikas * VESA 75mm ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LED LCD monitorius

CL7649NT, 7 colių TFT LCD automobilio VGA / HDMI / AV įvesties monitorius.

* 7 colių skystųjų kristalų ekranas, 16: 9 formato santykis

* HDMI / VGA / AV įvestis

* Atsparus jutiklinis ekranas Neprivalomas

* Su atskiru laikikliu, VESA 75MM skylėmis

* 800x480 skiriamoji geba, 250 cd / m2 ryškumas,

(400cd / m2 šviesumas pasirinktinai) CL7649N-NT_01

LED LCD monitoriaus funkcijos:

CL7649N-NT_02

LED LCD monitoriaus specifikacija:

CL7649N-NT_规格表

LED LCD monitoriaus taikymas :

Su aukštos kokybės dizainu, pritaikytu įvairiam naudojimui, ir mes daugiausia dėmesio skirsime nuolatiniam kokybės sistemos tobulinimui ir tobulinimui. VGA 应用

* Pasirenkamas „Sunlight“ skaitymas, standartinis su 400 cd ryškumu, gali būti pritaikytas 800–1000vnt., Kad galėtumėte gerai jį naudoti po saule, yra geras pasirinkimas lauko aplinkoje.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* Pramonės ir gamybos įmonės naudojasi pramoniniu požiūriu atspariais plokščiaekraniais ekranais įvairiais tikslais, įskaitant procesų stebėjimą ir valdymą, judesio valdymą, gamyklos automatizavimą, saugą, skaitmeninius ženklus, stebėjimą ir kt. „Neway“ pramoniniai LCD monitoriai idealiai tinka tokioms aplinkoms. Jutiklinio ekrano monitoriai idealiai tinka operatoriaus sąsajai, valdymo skydams, žmogaus mašinų sąsajai (HMI) ir mašinos stebėjimui. Atviras rėmas ir plokštės montavimo monitoriai palengvina montavimą.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.

* Q: Ar galite įdėti savo prekės ženklą (logotipą) į šiuos produktus?

A: Taip, galime palaikyti OEM / ODM paslaugą, pritaikymo procesas yra toks:

1: Pateikite savo konkrečius reikalavimus.

2: Mūsų projektuotojai projektuoja projektą.

3: patvirtinate projektą.

4: Pradėjome jį gaminti.

Tyrimo