LCD monitorius AV

LCD monitorius AV CL7619NTA: 7 colių skystųjų kristalų ekranas LCD ekranas * 7 colių TFT LCD ekranas * Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 Perjungiamas * 800x480 skiriamoji geba * Didelis ryškumas: 450cd / ㎡ * HDMI, VGA, AV įvestis (HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelis) * Atsparus prisilietimo funkcija Neprivaloma * stovo laikiklis / VESA ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LCD monitorius AV

CL7619NTA: 7 colių skystųjų kristalų ekranas

* Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 perjungiama

* 800x480 skiriamoji geba

* Didelis ryškumas: 450cd / ㎡

* HDMI, VGA, AV įvestis

(HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelį)

* Resistive Touch funkcija Pasirenkama

* Stovo laikiklis / VESA 75x75mm

VGA-CL7619 详情 页 (1)

LCD monitoriaus AV funkcijos:

VGA-CL7619 详情 页 (2)

LCD monitoriaus AV specifikacija:

VGA-CL7619详情页-规格表

LCD monitoriaus AV taikymas :

Galimi monitoriai, turintys „Image Flip“ funkciją, su šia funkcija galite reguliuoti ekrano ekraną pagal savo konkrečius poreikius ir turėti geresnį vaizdinį malonumą.

VGA 应用

* Darbinė temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinis drėgnumas 10% ~ 90% (nekondensuojantis), 365 dienos * 24 valandų darbo oras.Priimkite pramoninę kontrolę HD LCD ekraną ir LED apšvietimo ekraną, paryškinkite paveikslėlį, puikią spalvą.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus, kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.

* Q: Ar turite šį produktą sandėlyje?

A: Mes turime pagrindinį modelį sandėlyje. Mes galime siųsti prekes per 5 dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Tyrimo