LCD ekranas automobiliams

LCD ekranas automobiliams CL7619NTA: 7 colių VGA HDMI jutiklinis ekranas - 7 colių plačiaekranis ekranas, 16: 9 skydelis - 4 laidų varžtas (taip pat neprivalomas) - 450cd / m2 ryškumas, 500: 1 kontrastas - 800x480 skiriamoji geba - HDMI , DVI, VGA, Video, garso sąsaja - 7 "HDMI monitoriaus LCD ekranas automobiliams ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LCD ekranas automobiliams

CL7619NTA: 7 colių VGA HDMI jutiklinis ekranas

- 7 colių plačiaekranis, 16: 9 skydelis

- 4 laidų varžos jutiklis (taip pat neprivalomas)

- 450cd / m2 ryškumas, 500: 1 kontrastas

- 800x480 skiriamoji geba

- HDMI, DVI, VGA, video, garso sąsaja

- 7 "HDMI monitorius


LCD ekranas automobiliams

VGA-CL7619详情页 (1)

VGA-CL7619详情页 (2)

VGA-CL7619详情页 (3)

LCD ekranas automobiliams Specifikacija:

VGA-CL7619详情页-规格表

配件图

LCD ekranas automobiliams:

Automobiliams skirtas LCD ekranas turi integruotas grandines, mažesnį energijos suvartojimą ir mažesnę spinduliuotę. Ji turi mados išvaizdą ir gerą perkeliamumą. Daugiausia tinka VGA, VCD, DVD ir GPS sistemoms, skirtoms automobiliams ir laivams. Jis taip pat gali būti naudojamas biure, bute, namuose ar kitoje tinkamoje vietoje.

触摸 显示器 应用

* Galima naudoti daugiafunkcinių įrenginių daugiafunkcines sąsajas, pvz., HDMI / BNC / VGA / AV / USB, OEM ir ODM paslaugas, kurios gali būti pritaikytos pagal jūsų poreikius

* Bendrovė turi platų produktų asortimentą, kurį galima taikyti įvairiose srityse ,, pavyzdžiui, pramoninei automatizacijai, bankomatams, KIOSK, transporto priemonių navigacijai, logistikai, transportavimui, švietimui ir mažmeninei prekybai. Ir mes galime padėti jums pasirinkti tinkamą sprendimą pagal jūsų poreikius.

* Navigacija ir matavimas

GPS technologijos derinimas su „Neway“ monitorių ir valdymo platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimo srityje, „Neway“ monitorių ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonėje naudojamose navigacijos priemonėse, radarų sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, „Sonar“ sistemoje ir kt.

* „Neway“ nuo 2000 m. Gamina ir tiekia tiek standartizuotus, tiek individualius produktus.

* Q: Kaip užtikrinsite produktų kokybę

A: visos prekės yra patikrintos prieš išsiunčiant 100%, mes atliekame ne mažiau kaip 5 bandymus, įskaitant „In-next“ žaliavų testą, mėginio bandymą, tada didmeninę produkciją, funkcinį bandymą, degimo bandymą, išvaizdos patikrinimą.


Tyrimo