Pigūs jutiklinis ekranas

Pigus jutiklinis ekranas CL7619NTA: 7 colių skystųjų kristalų ekranas, matomas LCD ekranas * 7 colių TFT LCD ekranas * Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 Perjungiamas * 800x480 skiriamoji geba * Didelis ryškumas: 450cd / ㎡ * HDMI, VGA, AV įvestis (HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelis) * Atsparus prisilietimo funkcija Neprivaloma * stovo laikiklis / VESA ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pigūs jutiklinis ekranas

CL7619NTA: 7 colių skystųjų kristalų ekranas

* 7 colių TFT LCD monitorius

* Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 perjungiama

* 800x480 skiriamoji geba

* Didelis ryškumas: 450cd / ㎡

* HDMI, VGA, AV įvestis

(HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelį)

* Resistive Touch funkcija Pasirenkama

* Stovo laikiklis / VESA 75x75mm

VGA-CL7619 详情 页 (1)

Pigios jutiklinio ekrano funkcijos:

VGA-CL7619 详情 页 (2)

VGA-CL7619详情页 (3)


Pigūs jutiklinio ekrano reikalavimai:

VGA-CL7619详情页-规格表

Pigūs jutiklinio ekrano priedai:

配件图

Pigūs lietimui jautrus ekranas :

VGA 应用

* DC maitinimo prievadas ir DC kabelis neprivalomi. 3mm arba 10mm rėmo plonas priekinis skydelis, įdėta spinta tinkama, aliuminio lydinio korpusas, geros mechaninės savybės, geresnis šilumos išsklaidymo efektyvumas.
* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.
* Ekrano sprendimas jūrų / kariniam:
„Neway“ jūriniai ir kariniai LCD monitoriai ir ekranas yra specialiai pagaminti, kad atlaikytų grubų reljefą, atšiaurias ir tvirtas aplinkos sąlygas. „VESA“ standartinis laikiklis yra prieinamas daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai montuoti. Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.
* „Neway“ monitoriai daugiausia parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Honkonge, Kinijoje ir kituose regionuose bei šalyse. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namie ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.
* Q: Kokia jūsų aptarnavimo po pardavimo paslauga?
A: Jei kyla problemų, atsakymą gausite per 24 valandas. Sprendimą iš karto pasiūlys mūsų profesionali ir stipri techninė komanda.

Tyrimo