Automobilių vaizdo monitorius

Automobilinis vaizdo monitorius CL7619NTA: 7 colių skystųjų kristalų ekranas LCD ekranas * 7 colių TFT LCD ekranas * Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 Perjungiamas * 800x480 skiriamoji geba * Didelis ryškumas: 450cd / ㎡ * HDMI, VGA, AV įvestis (HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelis) * Atsparus prisilietimo funkcija Neprivaloma * stovo laikiklis / VESA ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Automobilių vaizdo monitorius

CL7619NTA: 7 colių skystųjų kristalų ekranas

* 7 colių TFT LCD monitorius

* Vaizdo flip: 16: 9 ir 4: 3 perjungiama

* 800x480 skiriamoji geba

* Didelis ryškumas: 450cd / ㎡

* HDMI, VGA, AV įvestis

(HDMI palaikymas HDMI į DVI kabelį)

* Resistive Touch funkcija Pasirenkama

* Stovo laikiklis / VESA 75x75mm

VGA-CL7619 详情 页 (1)

Automobilių vaizdo stebėjimo funkcijos:

VGA-CL7619 详情 页 (2)

Automobilių vaizdo monitoriaus specifikacija:

VGA-CL7619详情页-规格表

Automobilių vaizdo stebėjimo programa :

VGA 应用

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* Daugeliu monitorių galima įsigyti standartinį VESA laikiklį, kad būtų galima greitai montuoti. Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos: Įterptųjų kompiuterių platformos, mobilieji duomenų terminalai, fotoaparatai ir transliavimo monitoriai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoniniams tikslams, USB displaylink monitoriai, jūrų, medicininiai monitoriai ir kiti specialieji LCD ekranai, taip pat turi „Industrial IP65 Panel PC“. „Windows“ arba „Android“) ir „Industrial IP65“ monitoriai („Non Touch“, „Resistive“, „Capacitive“, „Infrared“).

* Klausimas. Kiek yra importo mokestis?

A: Mes galime padėti sumažinti / išvengti importo mokesčių deklaruodami mažesnes kainas, deklaruodami turinį kaip „elektroninius priedus“ ar kitus daiktus ir pristatydami paprastą pakuotę.

Tyrimo