Geriausias nešiojamas ekranas

Geriausias nešiojamas ekranas

Mini LCD monitorius CL7629NT: 7 colių pramoninis 16: 9 Touch Monitor. * 7 "plačiaekranis TFT LCD ekranas * Pasirinktinis„ Touch “funkcija * VGA / vaizdo / garso įvesties sąsajos. * 800x480 skiriamoji geba, 300 cd / m2 ryškumas * 140 ° / 120 ° (H / V) platus kampas * LED apšvietimas su energijos taupymu / Ilgas tarnavimo laikas * VESA 75mm ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausias nešiojamas ekranas

CL7649NT, 7 colių TFT LCD automobilio VGA / HDMI / AV įvesties monitorius.

* 7 colių skystųjų kristalų ekranas, 16: 9 formato santykis

* HDMI / VGA / AV įvestis

* Atsparus jutiklinis ekranas Neprivalomas

* Su atskiru laikikliu, VESA 75MM skylėmis

* 800x480 skiriamoji geba, 250 cd / m2 ryškumas,

(400cd / m2 šviesumas pasirinktinai) CL7649N-NT_01

Geriausios nešiojamojo ekrano funkcijos:

CL7649N-NT_02

Geriausia nešiojamojo ekrano specifikacija:

CL7649N-NT_规格表

Geriausia nešiojama ekrano programa :

Galimi monitoriai, turintys „Image Flip“ funkciją, su šia funkcija galite reguliuoti ekrano ekraną pagal savo konkrečius poreikius ir turėti geresnį vaizdinį malonumą. VGA 应用

* Jis yra su „Resistive“ jutikliniu ekranu. jutiklinis ekranas neturi įtakos dulkėms, vandens garams ir alyvos taršai ir gali būti naudojamas žemos arba aukštos temperatūros aplinkoje.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* Pramonės ir gamybos įmonės naudojasi pramoniniu požiūriu atspariais plokščiaekraniais ekranais įvairiais tikslais, įskaitant procesų stebėjimą ir valdymą, judesio valdymą, gamyklos automatizavimą, saugą, skaitmeninius ženklus, stebėjimą ir kt.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos: Įterptųjų kompiuterių platformos, USB displaylink Monitoriai, jūrų, medicininiai monitoriai ir kiti specialieji LCD ekranai, taip pat yra pramoninis IP65 skydelis („Windows“ arba „Android“) ir pramoniniai IP65 monitoriai (nepaliesti, atsparūs, talpūs, infraraudonieji spinduliai) .

* Q: Kur yra jūsų skydelio kompiuteris / planšetinis kompiuteris?

A: Pramoniniai skydiniai kompiuteriai yra plačiai naudojami tarptautiniame pasaulyje, ypač pramoninės automatikos, pramoninės kontrolės, stebėjimo, medicinos įrangos, intelektualių terminalų ir kt. Atžvilgiu. poreikius.

Tyrimo