Naudotas VGA monitorius

Naudotas VGA monitorius CL1042NT, 10,4 "pramoninis skystųjų kristalų ekranas * 10,4", 4: 3 vaizdo formatas * VGA / vaizdo / garso įvestis * 800x600 skiriamoji geba, 500: 1 kontrastas * su sulankstomu laikikliu ir įmontuotu garsiakalbiu * Nuotolinio valdymo pultas ir Daugiakalbės OSD geriausios VGA monitoriaus savybės: geriausi ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naudotas VGA monitorius

CL1042NT, 10,4 "pramoninis LCD varžinis jutiklinis monitorius

* 10,4 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 vaizdo formatas

* VGA / vaizdo / garso įvestis

* 800x600 skiriamoji geba, 500: 1 kontrastas

* Su sulankstomu laikikliu ir įmontuotu garsiakalbiu

* Nuotolinio valdymo pultas ir kelių kalbų OSD

CL1042NT- 详情 页 _01

Naudojamos VGA monitoriaus savybės:

CL1042NT- 详情 页 _02

Naudota VGA monitoriaus specifikacija:

CL1042NT-详情页_规格表

Tik VGA monitoriaus taikymas :

Pritraukdami daug dėmesio ir entuziazmo rinkoje, pramoniniai ekranai yra plačiai naudojami ligoninėse ir daugialypės terpės įrenginiuose ir yra nepaprastai svarbūs.

VGA 应用

* Mūsų gaminiai yra pigūs, mažai suvartojami, naudojama naujausia jutiklinių ir ekranų technologija, unikalus dizainas ir aukštos kokybės sprendimas - todėl mūsų gaminiai yra tinkami tvirtai pramonės aplinkai.

* Tai gali padėti baigti kai kurias serijos operacijas, tokias kaip produkto parametrų būsenos rodymas, sistemos veikimo valdymas, istorinių duomenų užklausa ir statistika, techninės priežiūros įrašų užklausa ir pan. Tai yra operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas vyktų sklandžiai. Pramoninės automatikos rodymo sprendimas.

* Mūsų produktai turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir pan.

* Klausimas: kokį pristatymą galime pateikti?

A: Mes klientams siūlysime įvairius pristatymo būdus: greitąjį, oro, jūros, automobilio ar pristatymą, kurį palaiko pats kliento ekspeditorius.

* Q: Kaip jūsų QC sistema?

A: Susipažinkite su ISO9001 ir suderinkite su tiekimo grandinės valdymu, dalyvavimu mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, proceso valdymu ir pristatymo inspekcija.

* Klausimas: Kaip moksliniai tyrimai ir plėtra investuojama?

A: Mes daug dėmesio skiriame technikos tobulinimui ir gaminio patobulinimams, kiekvienais metais 20% pelno investuojame į MTEP, kad įsitikintume, jog pasieksime laiką.

* Klausimas: Ar turite „HD“ skydą?

A: TAIP, mes taip pat turime „HD“ skydelį ir „4K“ skydą

Tyrimo