Kvadratinis monitorius

Kvadratinis monitorius CL1042NT, 10,4 "Industrinis skystųjų kristalų jutiklinis monitorius * 10,4" LCD, 4: 3 vaizdo formatas * VGA / Vaizdo / garso įvestis * 800x600 skiriamoji geba, 500: 1 kontrastas * Su sulankstomu laikikliu ir įmontuotu garsiakalbiu * Nuotolinio valdymo pultas ir daugialypis -Language OSD geriausios VGA monitoriaus savybės: geriausi ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kvadratinis monitorius

CL1042NT, 10,4 "pramoninis LCD varžinis jutiklinis monitorius

* 10,4 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 vaizdo formatas

* VGA / vaizdo / garso įvestis

* 800x600 skiriamoji geba, 500: 1 kontrastas

* Su sulankstomu laikikliu ir įmontuotu garsiakalbiu

* Nuotolinio valdymo pultas ir kelių kalbų OSD

CL1042NT- 详情 页 _01

Kvadratinio monitoriaus savybės:CL1042NT- 详情 页 _02

Kvadratinio monitoriaus specifikacija:

CL1042NT-详情页_规格表

Kvadratinio monitoriaus taikymas :

Monitoriai paprastai standartizuojami sulankstomu laikikliu, jį galima 180 laipsnių tempimo ir lankstymo, taip pat pakabinti ant sienos. VGA 应用

* Mūsų gaminiai yra pigūs, mažai suvartojami, naudojama naujausia jutiklinių ir ekranų technologija, unikalus dizainas ir aukštos kokybės sprendimas - todėl mūsų gaminiai yra tinkami tvirtai pramonės aplinkai.

* Valdydami darbuotojus, mes skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.

* AFC transportavimo sprendimas: „Neway“ ekranas su antivibracija, atsparumu smūgiams, mažomis energijos sąnaudomis ir plataus diapazono įtampos savybėmis tenkina greitai besivystančią transporto pramonę. „Neway“ sukūrė skystųjų kristalų monitorius, skirtus keleiviams teikti įvairaus pobūdžio informaciją ir pramogas, taip pat teikti daug techninės informacijos ir darbo platformą pagrindiniams prižiūrėtojams.

* FCC, kuris patvirtina, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą ir nustatyta, kad jis juos atitinka.

* Klausimas: Man įdomu parduoti jūsų produktą, bet nieko apie jį nesuprantu?

A: Tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums pranešime viską apie produktą ir pardavimo vietą.


Tyrimo