Nešiojamasis kompiuteris į VGA monitorių

Nešiojamojo kompiuterio į VGA monitorių CL1042NT, 10,4 "pramoninio skystųjų kristalų ekrano monitorius * 10,4" LCD, 4: 3 vaizdo formatas * VGA / vaizdo / garso įvestis * 800x600 skiriamoji geba, 500: 1 kontrastas * su sulankstomu laikikliu ir įmontuotu garsiakalbiu * Nuotolinio valdymo pultas & Daugiakalbis OSD geriausios VGA monitoriaus savybės: geriausi ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nešiojamasis kompiuteris į VGA monitorių

CL1042NT, 10,4 "pramoninis LCD varžinis jutiklinis monitorius

* 10,4 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 vaizdo formatas

* VGA / vaizdo / garso įvestis

* 800x600 skiriamoji geba, 500: 1 kontrastas

* Su sulankstomu laikikliu ir įmontuotu garsiakalbiu

* Nuotolinio valdymo pultas ir kelių kalbų OSD

CL1042NT- 详情 页 _01

Nešiojamojo kompiuterio į VGA monitoriaus ypatybės:

CL1042NT- 详情 页 _02

Nešiojamojo kompiuterio į VGA monitoriaus specifikacija:

CL1042NT-详情页_规格表

Nešiojamojo kompiuterio į VGA monitoriaus taikymas :

Taikomas su TFT / IPS LCD skydeliu, naudojant LED fono apšvietimą, kuris turi tokių pranašumų kaip energijos taupymas, ilgas tarnavimo laikas ir aplinkos apsauga.

VGA 应用

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparus vandeniui ir dulkėms, todėl gaminys nėra apsaugotas nuo dulkių, vandens ir kitų blogų aplinkos sąlygų, be to, jis tinkamas naudoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose.

* Valdydami darbuotojus, mes skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.

* Taikymo sprendimas: plačiai naudojamas pramonės parodose, pramonės kontrolėje, medicinos įrangoje, kariniame lauke, gaisrinėje įrangoje, automobilių demonstravime, vaizdo konferencijų sistemose, pramogoms ir laisvalaikiui, verslo savipagalbai, finansinėms institucijoms, užklausų įrangai ir kitoms sritims, taip pat taikomas į atšiaurią aplinką.

* „Neway“ nuo 2000 metų gamina ir tiekia tiek standartizuotus, tiek pritaikytus produktus.

* Klausimas: Ar galite mums suteikti techninę pagalbą?

A: Taip, mes turime profesionalią tyrimų ir plėtros komandą, kad palaikytų mūsų klientus, ir jei turite klausimų apie mūsų gaminių technologijas, rašykite mums el. Paštu, atsakymas jums bus išsiųstas nedelsiant; Taip pat, jei turite abejonių dėl informacijos mūsų svetainėje ar kokių nors atsiliepimų apie mūsų gaminių kokybę, rašykite mums el. Paštu ir ačiū už visas jūsų pastabas iš anksto.

Tyrimo