DVI VGA monitorius

DVI VGA monitorius CL1046NT, 10,4 "autonominis 4: 3 skystųjų kristalų ekranas su jutikliniu ekranu - 10,4 colio 4: 3 TFT skystųjų kristalų ekranas - 800x600 raiška - VGA / HDMI / DVI / AV / YPbPr / S-video - atsparus jutiklinis ekranas pasirenkamas - 250 cd / m2 ryškumas , LED foninis apšvietimas - sulankstomas ir sieninis laikiklis - tinkamas vaizdo stebėjimo įrangai, ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

DVI VGA monitorius

„CL1046NT“, 10,4 colių autonominis 4: 3 skystųjų kristalų ekranas

- 10,4 colio 4: 3 TFT skystųjų kristalų ekranas

- 800x600 skiriamoji geba

- VGA / HDMI / DVI / AV / YPbPr / S-video

- Pasipriešinantis jutiklinis skydelis

- 250 cd / m2 ryškumas, LED apšvietimas

- Sulankstomas ir sieninis laikiklis

- Tinka CCTV įrangai, įskaitant skaitmeninius vaizdo grotuvus

CL1046NT_01

DVI VGA monitoriaus savybės:

CL1046NT_02

DVI VGA monitorius IO:

CL1046 角度 (2)

DVI VGA monitoriaus specifikacija:

VGA-CL1046 详情 详情 - 规格 表

DVI VGA monitoriaus taikymas :

Taikomas su TFT / IPS LCD skydeliu, naudojant LED fono apšvietimą, kuris turi tokių pranašumų kaip energijos taupymas, ilgas tarnavimo laikas ir aplinkos apsauga. VGA 应用

* Pasirenkamas nuolatinės srovės prievadas ir nuolatinės srovės laidas. 3 mm arba 10 mm plonas priekinis skydelis, tinkamas įdėtas korpusas, aliuminio lydinio apvalkalas, geros mechaninės savybės, geresnis šilumos išsklaidymas.

* AFC transporto sprendimas: „Neway“ ekranas su antivibracija, atsparumu smūgiams, mažomis energijos sąnaudomis ir plataus diapazono įtampa pasižymi sparčiai besivystančia transporto pramone. Tai rodo rinkos paklausą. „Neway“ sukūrė skystųjų kristalų monitorius, skirtus keleiviams teikti įvairaus pobūdžio informaciją ir pramogas, taip pat teikti daug techninės informacijos ir darbo platformą pagrindiniams prižiūrėtojams.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daug klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Klausimas: Kas yra gabenimo sąlygos?

Taip pat priimtinos : DHL, Fedex, UPS, TNT, EMS ir kitos gabenimo sąlygos.

Tyrimo