DVI į DVI monitorių

DVI į DVI monitorių CL1046NT, 10,4 "autonominis 4: 3 skystųjų kristalų ekranas su jutikliniu ekranu - 10,4 colio 4: 3 TFT skystųjų kristalų ekranas - 800x600 skiriamoji geba - VGA / HDMI / DVI / AV / YPbPr / S-video - atsparus jutiklinis ekranas pasirenkamas - 250 cd / m2 Ryškumas, LED foninis apšvietimas - sulankstomas ir sieninis laikiklis - tinka vaizdo stebėjimo įrangai, ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

DVI į DVI monitorių

„CL1046NT“, 10,4 colių autonominis 4: 3 skystųjų kristalų ekranas

- 10,4 colio 4: 3 TFT skystųjų kristalų ekranas

- 800x600 skiriamoji geba

- VGA / HDMI / DVI / AV / YPbPr / S-video

- Pasipriešinantis jutiklinis skydelis

- 250 cd / m2 ryškumas, LED apšvietimas

- Sulankstomas ir sieninis laikiklis

- Tinka CCTV įrangai, įskaitant skaitmeninius vaizdo grotuvus

CL1046NT_01

DVI į DVI monitorių savybės:

CL1046NT_02

DVI į DVI MonitorIO:

CL1046 角度 (2)

DVI į DVI monitorių specifikacijos:

VGA-CL1046 详情 详情 - 规格 表

Programa iš DVI į DVI monitorių :

VGA 应用

* Su VESA skylėmis galiniame dangtelyje, laikykitės kelių montavimo būdų, tokių kaip priekis, įdėtas su užrakto lakštu, užpakalinė dalis, įdėta metalinėmis plokštėmis, sienelė pritvirtinta prie sienos pakabinamu laikikliu, stendas su darbalaukio laikikliu.

* Valdydami darbuotojus, mes skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.

* Taikymo sprendimas: plačiai naudojamas pramonės parodose, pramonės kontrolėje, medicinos įrangoje, kariniame lauke, priešgaisrinėje įrangoje, automobilių demonstravime, vaizdo konferencijų sistemose, pramogoms ir laisvalaikiui, verslo savipagalbai, finansinėms institucijoms, užklausų įrangai ir kitoms sritims, taip pat taikomas į atšiaurią aplinką.

* RoHS, kuris patvirtina, kad remiantis bandymais, atliktais kaip bandymo ataskaita, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos 2002/95 / EB, 2005/618 / EB reikalavimus.

* Q: Ar palaikote tinkinimą?

A: Taip, „OEM & ODM“ yra prieinami, ir mums pavyko atlikti daugybę pritaikytų projektų klientų prašymu.

Tyrimo