Kompiuterio monitorius su VGA įvestimi

CL1045NT, 10,4 colio pramoninis skystųjų kristalų ekranas su gausiomis sąsajomis - 10,4 colio, 800x600 skiriamoji geba - galimas atsparus lietimui funkcija - 250 cd ryškumas, LED apšvietimas - HDMI / DVI / VGA / AV / S-Video / YPBPR įėjimas - su įmontuotu garsiakalbiu, 75 MB VESA skylės
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kompiuterio monitorius su VGA įvestimi

CL1045NT, 10.4 "pramoninis skystųjų kristalų ekranas su gausiomis sąsajomis

* 10,4 colio, 800x600 skiriamoji geba

* Galima naudoti jautraus prisilietimo funkciją

* 250 colių ryškumas, LED apšvietimas

* HDMI / DVI / VGA / AV / S-Video / YPBPR įvestis


Kompiuterio monitorius su VGA įvesties ypatybėmis:

CL1045N 详情 _01

CL1045N 详情 _02


Kompiuterio monitorius su VGA įvesties specifikacijomis:

CL1045N详情_规格表

Kompiuterio monitorius su VGA įvesties programa:

Taikomas su TFT / IPS LCD skydeliu, naudojant LED fono apšvietimą, kuris turi tokių pranašumų kaip energijos taupymas, ilgas tarnavimo laikas ir aplinkos apsauga.

VGA 应用

* Su VESA skylėmis galiniame dangtelyje, laikykitės kelių montavimo būdų, tokių kaip priekis, įdėtas su užrakto lakštu, užpakalinė dalis, įdėta metalinėmis plokštėmis, sienelė pritvirtinta prie sienos pakabinamu laikikliu, stendas su darbalaukio laikikliu.

* Valdydami darbuotojus, mes skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.

* „Neway“ sukūrė skystųjų kristalų monitorius, skirtus keleiviams teikti įvairaus pobūdžio informaciją ir pramogas, taip pat teikti daug techninės informacijos ir darbo platformą pagrindiniams prižiūrėtojams.

* Pagrindines „Neway“ produktų grupes sudaro: įterptosios kompiuterių platformos, mobiliųjų duomenų terminalai, fotoaparatų ir transliacijų monitoriai, jutikliniai VGA / HDMI monitoriai pramoninėms reikmėms, USB displėjaus monitoriai, jūriniai, medicininiai monitoriai ir kiti specialūs LCD ekranai, taip pat turi pramoninį IP65 skydelio kompiuterį ( „Windows“ arba „Android“) ir pramoniniai IP65 monitoriai (neliečiami, atsparūs, talpūs, infraraudonieji).

* Q: Ar galiu aplankyti jūsų gamyklą?

A: Sveiki apsilankę mūsų gamykloje ir mes jums parodysime savo profesionalų gamybos procesą ir tikėdamiesi, kad galime su jumis ilgai bendradarbiauti.

Tyrimo