Kompiuterio monitoriaus dydžiai

CL1046NT, 10.4 "autonominis 4: 3 skystųjų kristalų ekranas su jutikliniu ekranu - 10,4 colio 4: 3 TFT skystųjų kristalų ekranas - 800x600 skiriamoji geba - VGA / HDMI / DVI / AV / YPbPr / S-video - atsparus jutiklinis ekranas pasirenkamas - 250 cd / m2 ryškumas, LED apšvietimas - Sulankstomas ir sieninis laikiklis - tinka vaizdo stebėjimo įrangai, įskaitant skaitmeninius vaizdo grotuvus
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kompiuterio monitoriaus dydžiai

„CL1046NT“, 10,4 colių autonominis 4: 3 skystųjų kristalų ekranas

- 10,4 colio 4: 3 TFT skystųjų kristalų ekranas

- 800x600 skiriamoji geba

- VGA / HDMI / DVI / AV / YPbPr / S-video

- Pasipriešinantis jutiklinis skydelis

- 250 cd / m2 ryškumas, LED apšvietimas

- Sulankstomas ir sieninis laikiklis

- Tinka CCTV įrangai, įskaitant skaitmeninius vaizdo grotuvus


Kompiuterio monitoriaus dydžių ypatybės:

CL1046NT_01


CL1046NT_02

Kompiuterio monitoriaus dydžiai IO:

CL1046 角度 (2)

Kompiuterio monitoriaus dydžių specifikacija:

VGA-CL1046 详情 详情 - 规格 表

Kompiuterio monitoriaus dydžių taikymas :

Naudodamas gausias sąsajas, tokias kaip HDMI, VGA, garso ir vaizdo įvestis, monitorius gali palaikyti daugelį prietaisų, tokių kaip PC, DVR, fotoaparatas, PC BOX ir pan. VGA 应用

* Darbo temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinė oro drėgmė 10% ~ 90% (be kondensacijos), 365 dienos * 24 valandos dirbant bet kokiu oru. Priimkite pramoninio valdymo HD LCD ekraną ir LED ekrano apšvietimą, paryškinkite vaizdą, puikios spalvos.

* Valdydami darbuotojus, mes skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.

* Niekada nesiūlykite saulės šviesoje skaitomų monitorių, skirtų naudoti lauke, esant ryškiai saulės šviesai. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su boreskopu, vaizdo zondu, mikroskopu, rentgeno spinduliu ir kitomis vaizdo gavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdavimo ekranai spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse.

„Niekada“ monitoriai buvo sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energetikos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitose pramonės srityse.

* ISO9001, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemas - reikalavimus.

* Q: Ar galiu paimti mėginį bandymams?

A: Taip, mes galime pateikti pavyzdinį pavyzdį, pavyzdį ir siuntimo išlaidas sumokės klientas.


Tyrimo