VGA LCD monitorius

VGA LCD monitorius CL1015NT, 10,1 colio LCD jutiklinis ekranas * 10,1 "IPS LCD ekranas * 1280x800 skiriamoji geba, pilnas vaizdas * su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais * Galimas atsparus jutiklinis ekranas * Stalinis sulankstomas laikiklis VGA LCD monitorius Specifikacija: VGA LCD Monitoriaus taikymas: monitoriai su vaizdu ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

VGA LCD monitorius

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius

* 10,1 "LCD ekranas, 1280x800

* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais

* Atsparus jutiklinis ekranas


详情 页 -CL1015NT_01
详情 页 -CL1015NT_02

VGA LCD monitoriaus specifikacija: 详情页-规格表CL1015NT


VGA LCD monitoriaus taikymas :

VGA 应用

* Naudojant pramoninės klasės pagrindinę plokštę su patikimu veikimu.Palaikoma integruota, montuojama ant sienos, stovo, stalviršio, konsolės atrama. Juoda arba sidabro spalva neprivaloma. IP65 klasės atsparus vandeniui, dulkėms atsparus priekiniam skydui.
* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.
* Q: Ar galiu turėti savo logotipą ant kompiuterių?
A: Žinoma, MOQ yra 100 vienetų, arba papildomas mokestis reikalingas mažesniam kiekiui.

* Q: Koks yra jūsų MOQ? Ar galėčiau pirkti pavyzdį?

A: TAIP, mėginys yra.

* Q: Kas yra CANBUS?

A: Kontrolieriaus tinklo tinklas (CAN magistralė) yra tvirtas transporto priemonės magistralės standartas, sukurtas leisti mikrokontroleriams ir įrenginiams bendrauti tarpusavyje programose, kuriose nėra kompiuterio. Tai pranešimu pagrįstas protokolas, sukurtas iš pradžių daugiafunkciams elektros laidams automobiliuose sutaupyti vario, bet taip pat naudojamas daugelyje kitų kontekstų.

Tyrimo