Jutiklinio ekrano monitorius, skirtas POS

„POS CL1014MT“ jutiklinio ekrano monitorius: 10,1 colio HDMI monitorius su talpiniu jutikliniu ekranu - 10 taškų talpinis jutiklinis ekranas (OS: „Windows 7“ ar naujesnė versija). - Prabangus automatinis ryškumas - Integruota dulkėms atspari priekinė panelė - Įvesties / išvesties valdymo sąsaja - Didelis kontrastas: 800: 1 - Didelis ryškumas: 350 cd / m² - Karaoke touch ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitorius, skirtas POS

CL1014MT: 10,1 colio HDMI monitorius su talpiniu prisilietimu

- Talpinis 10 taškų jutiklinis ekranas (OS: „Windows 7“ ar naujesnė versija).

- Prabangus automatinis ryškumas

- Integruotas dulkėms atsparus priekinis skydelis

- Įvesties / išvesties valdymo sąsaja

- Didelis kontrastas: 800: 1

- Didelis ryškumas: 350 cd / m²

- Karaoke jutiklinio ekrano monitorius

Jutiklinio ekrano monitorius, skirtas POS funkcijai:

CL1014MT详情页a-1_01

CL1014MT详情页a-1_02

CL1014MT详情页a-1_03

Jutiklinio ekrano monitorius, skirtas POS specifikacijai:

VGA-CL1014详情页-规格表

CL1014-配件

Apie mūsų MTEP:

Mes turime profesionalią tyrimų ir plėtros komandą, kuri gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas, pritaikydama aparatinę ir programinę įrangą, kuri padės jūsų idėjas perkelti į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

公司 信息

* Su VESA skylėmis galiniame dangtelyje, laikykitės kelių montavimo būdų, tokių kaip priekis, įdėtas su užrakto lakštu, užpakalinė dalis, įdėta metalinėmis plokštėmis, sienelė pritvirtinta prie sienos pakabinamu laikikliu, stendas su darbalaukio laikikliu.

* Kompanija turi platų asortimentą produktų, kuriuos galima pritaikyti įvairiose srityse, pavyzdžiui, pramonės automatizavimo, bankomatų, KIOSK, transporto priemonių navigacijos, logistikos, transportavimo, švietimo ir mažmeninės prekybos srityse. Ir mes galime padėti jums pasirinkti tinkamą sprendimą atsižvelgiant į jūsų faktinius poreikius.

* ISO9001, kuris patvirtina, kad mūsų gaminiai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemas - reikalavimus.

* Klausimas: Man įdomu parduoti jūsų produktą, bet nieko apie jį nesuprantu?

A: Tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums pranešime viską apie produktą ir pardavimo vietą.

* Klausimas: Ar galite pateikti OEM / ODM paslaugas?

A: Žinoma, jūs galite laisvai pasirinkti RAM, saugyklą, „wifi“, sąsajos prievadą ir OS, kaip norite, vieneto kaina skirsis priklausomai nuo konfigūracijos. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis!

* Kl .: Ar galima spausdinti logotipą mini kompiuteryje?

A: Taip, mes galime atspausdinti jūsų logotipą mini kompiuteryje naudodami šilkografiją ar lazerį, kaip jums reikėjo.

* Klausimas: kokia yra jūsų įmonės pagrindinė vertė?

A: Integruokitės į visuomenę, mases ir įmones, kad sukurtumėte ekologišką ir aplinkai nekenksmingą technologinį gyvenimą visoms visuomenės grupėms, padidintumėte nacionalinio prekės ženklo vertę, taip pat padarytumėte tam tikrą indėlį į mūsų šalį ir visuomenę. grindžiamas novatoriška plėtra ir aplinkos apsauga ateityje.

* Q: Kaip yra kokybė?

A: Su aukštos ir žemos temperatūros bandymo mašina, vibracijos testeriu, visoms medžiagoms suteikiama originali garantija, gaukite CE, ROHS, FCC, CCC, ISO9001, CQC sertifikatus.


Tyrimo