Palieskite Monitoriai, skirtus „Windows 8“

Jutikliniai monitoriai, skirti „Windows 8 CL1015NT“, 10,1 colio IPS skystųjų kristalų ekranui * 10,1 colio IPS LCD skydelis * 1280x800 skiriamoji geba, visas žiūrėjimo kampas * su HDMI / DVI / VGA / AV jungtimis * Galimas atsparus jutiklinis skydas * Stalinis darbalaukio sulankstomas laikiklis Jutiklinis ekranas Antrojo monitoriaus funkcija Antrasis jutiklinio ekrano monitorius ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Palieskite Monitoriai, skirtus „Windows 8“

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius

* 1280x800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas

* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais

* Stalinis darbalaukio laikiklis

详情 页 -CL1015NT_01

„Windows 8“ jutikliniai monitoriai:

详情 页 -CL1015NT_02

„Windows 8“ jutikliniai monitoriai: specifikacija:

详情页-规格表CL1015NT

Jutikliniai monitoriai, skirti „Windows 8“ programai:

Turėdami aukštos kokybės dizainą, tinkantį įvairioms reikmėms, ir mes sutelksime dėmesį į nuolatinį mūsų kokybės sistemos tobulinimą ir tobulinimą.

VGA 应用

* Pasirenkamas saulės šviesos nuskaitymas, standartinis su 400 vaizdo ryškumo ryškumu, gali būti pritaikytas 800 ~ 1000 skaitmenų, todėl galite gerai jį naudoti po saulės spinduliais, tai yra geras pasirinkimas lauko aplinkai.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Ekrano sprendimas jūrų / kariškiams: „Neway“ jūriniai ir kariniai skystųjų kristalų monitoriai ir ekranas yra specialiai sukurti tam, kad atlaikytų nelygų reljefą, atšiaurią ir nelygią aplinkos aplinką. VESA standartinį laikiklį galima įsigyti daugelyje monitorių, kad būtų galima lengvai ir lengvai montuoti. Taip pat sukurta atlaikyti atšiaurius kariškius ir sukurta atlaikyti pačias reikliausias programas.

* „Neway“ monitoriai daugiausia parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Honkonge, Kinijoje ir kituose regionuose bei šalyse. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Q: Ar galiu aplankyti jūsų gamyklą?

A: Sveiki apsilankę mūsų gamykloje ir mes jums parodysime savo profesionalų gamybos procesą ir tikėdamiesi, kad galime su jumis ilgai bendradarbiauti.

Tyrimo