Plonas monitorius

Plonas monitorius CL1016N/MT, 10,1 colio 1920x1200 "Full HD Capactive Touch" monitorius. - 1920x1200 FHD Full Lamination panel - HDMI, VGA, USB Capactive Touch (Neprivaloma) - 7-24V Wide Power Power in Low Power Consumption - Gražus Ultra Butas Nulis Bezel Kompaktiškas dizainas, Neprivaloma Darbastalio ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Plonas monitorius

CL1016N/MT, 10,1 colio 1920x1200 "Full HD Capactive Touch" monitorius.


- 1920x1200 FHD Visas laminavimo skydas

- HDMI, VGA, USB Capactive Touch (Neprivaloma)

- 7-24V wide voltage Power in Low Power Consumption - 7-24V Wide Voltage Power in Low Power Consumption - 7-24V Wide Voltage Power mažas energijos suvartojimas

CL1016NMT详情页_01

Terminalo monitoriaus sąsaja:

CL1016NMT详情页_02

Plonas monitoriusSpecifikacijos:

CL1016NMT详情页_04

Plonas monitoriusPrograma:

VGA应用

* Su pigiomis, mažu energijos suvartojimu, naujausia lietimo ir ekrano technologija, unikaliu dizainu ir aukštos kokybės sprendimu mūsų produktai yra suitalbės, skirtos patikimai pramoninei aplinkai.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai mažmeninės prekybos & Hospitality:

Su pirmos klasės lietimo našumu ir estetine išvaizda "Retail Solutions" padės produktyviau dirbti ir gauti geresnes pardavimo pajamas. "Parsale" jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai leido pardavėjams sumažinti išlaidas ir klientams mėgautis patogumu. Mes siūlome tiek standartinį, tiek pritaikytą jutiklinį produktą, kuris patikimai veikia visose aplinkose. Mes galime bendradarbiauti su jumis naujovių unikalių ekranų, siekiant pagerinti interaktyvios vartotojo patirtį.

* "Neway" yra labai patyręs kuriant ir pritaikant kliento poreikius nurodytus elektroninius valdymo įtaisus. "Neway" siūlo visas "R&D" technines paslaugas, įskaitant pramoninio projektavimo ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatūros dizainą, programinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integravimą.

* Klausimas: Ar jūs Gamintojas ar prekybos bendrovė?

A: Mes esame gamintojas su 200-250 darbuotojų, užimančių lyderio poziciją srityje nuo 2005 metų.

Tyrimo