Ploni skystųjų kristalų monitoriai

Ploni skystųjų kristalų monitoriai CL1015NT, 10,1 colio IPS skystųjų kristalų ekranas * 10,1 colio IPS skystųjų kristalų ekranas * 1280x800 skiriamoji geba, visas vaizdo kampas * su HDMI / DVI / VGA / AV jungtimis * Yra atsparus jutiklinis skydas * Stalinis darbalaukio sulankstomas laikiklis Jutiklinis ekranas Antrasis monitoriaus bruožas: lietimas Antrasis ekrano monitorius ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Ploni skystųjų kristalų monitoriai

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius

* 10,1 “IPS LCD skydelis

* 1280x800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas

* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais

* Galimas atsparus jutiklinis skydelis

* Stalinis darbalaukio laikiklis


Ploni skystųjų kristalų monitoriai:

详情 页 -CL1015NT_01

详情 页 -CL1015NT_02

Plonų skystųjų kristalų monitorių specifikacija:

详情页-规格表CL1015NT

Plonas skystųjų kristalų monitorių pritaikymas:

VGA 应用

* Nuostabus našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprios komunikacijos galimybės, puikus aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* AFC pervežimo sprendimas:

„Neway“ skystųjų kristalų ekranas, turintis antivibraciją, atsparumą smūgiams, mažas energijos sąnaudas ir plataus diapazono įtampą, tenkina greitai besivystančią transporto pramonę, rodo rinkos paklausą. „Neway“ sukūrė skystųjų kristalų monitorius, skirtus keleiviams teikti įvairaus pobūdžio informaciją ir pramogas, taip pat teikti daug techninės informacijos ir darbo platformą pagrindiniams prižiūrėtojams.

* „Neway“ yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas.

* Q: Kiek laiko galiu gauti prekes?

A: Tai priklauso nuo to, kiek produktų perkate ir nuo jų gabenimo būdo. Mes jums atsakysime gavę užklausą.

Tyrimo