Stebėkite ekraną „Windows 8“

Monitorius lietimui jautrus ekranas „Windows 8“ CL1014MT: 10,1 colio HDMI monitorius su talpiniu jutikliu - 10 taškų jutiklinis ekranas (OS: „Windows 7“ arba naujesnė versija). - Lux automatinis ryškumas - I / O valdymo sąsaja - Didelis kontrastas: 800: 1 - Parduodamas LCD ekranas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Stebėkite ekraną „Windows 8“

CL1014MT: 10,1 colio HDMI monitorius, turintis talpą

- 10 taškų jutiklinis ekranas (OS: „Windows 7“ arba naujesnė).

- Lux automatinis ryškumas

- I / O valdymo sąsaja

- Didelis kontrastas: 800: 1

- Stebėkite ekraną „Windows 8“

CL1014MT详情页a-1_01

Monitoriaus jutiklinis ekranas „Windows 8“ funkcija:

CL1014MT详情页a-1_02

CL1014MT详情页a-1_03

Monitoriaus jutiklinio ekrano „Windows 8“ specifikacija:

VGA-CL1014详情页-规格表

CL1014-配件

Monitoriaus jutiklinis ekranas „Windows 8“ sertifikavimas:

Monitoriaus jutiklinis ekranas „Windows 8“ turi novatorišką aukštos efektyvumo dizainą, specialiai skirtą kino įguloms ir kino gamybai. Arba profesionaliems HDV ir HDSLR fotoaparatams. Jų profesinės funkcijos padeda vartotojams tiksliai stebėti fotografuojant, filmuojant ir grojant filmus.

触摸 显示器 应用

* Naudojant aukštos kokybės ekraną, aukštesnį spalvų atkūrimą, aiškesnius vaizdus; mažas energijos suvartojimas, ilgas tarnavimo laikas, tinka ilgam laikui.

* Neway įkurta 2001 m., Mes visada atkreipti mūsų dėmesį į mokslinių tyrimų ir plėtros produktus, turtingą patirtį tiekiant Panel PC ir Monitorius į pasaulio šalį.

* Programos sprendimas

Plačiai naudojamas pramoniniuose ekranuose, pramoninėje kontrolėje, medicininėje įrangoje, karinėje srityje, priešgaisrinėje įrangoje, automobilių ekrane, vaizdo konferencijų sistemose, pramogose ir laisvalaikyje, verslo savigynoje, finansų įstaigose, užklausų įrangoje ir kitose srityse, taip pat taikoma šiurkščiai aplinkai.

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB III skyriaus nuostatas.

* Q: Ar galite teikti DIY / OEM / ODM paslaugą?

A: Taip, prašome informuoti CPU, atmintį, SSD arba HDD, WIFI, sąsajos prievadus ir OS, pakuotės dėžutę ir korpusą (išorinį apvalkalą), kaip pageidaujate, kainos bus keičiamos pagal kiekį ir specifikaciją


Tyrimo