Lengvas kompiuterio monitorius

Kompiuterio monitorius Kaina CL1012NT, 10,1 "TFT LCD lauko jutiklinis ekranas. * HDMI, DVI-D, VGA, garso, vaizdo įvestis. * 1024x600 skiriamoji geba, 200 cd ryškumas. * Atsparus prisilietimas. * Kontrastas 500: 1, LED apšvietimas. Juoda arba balta spalva. * Sulankstomas laikiklis / sieninis laikiklis.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lengvas kompiuterio monitorius

CL1012NT, 10.1 "LCD ekrano jutiklinis ekranas.

* HDMI, DVI-D, VGA, garso, vaizdo įvestis.

* 1024x600 skiriamoji geba, 200 cd ryškumas.

* Galimas atsparus prisilietimas.

* Kontrastas 500: 1, LED apšvietimas.

* Juoda arba balta spalva.

* Sulankstomas laikiklis / sieninis laikiklis.


Lengvos kompiuterio monitoriaus funkcijos:

CL1012NT_01

CL1012NT_02


Lengvos kompiuterio monitoriaus specifikacijos:

VGA-CL1012N 详情 页 (8)

Lengvas kompiuterio monitoriaus taikymas:

VGA 应用

* Išskirtinis našumas ir greitis, daugialypės terpės pramogų terminalas, visiškai suderinamas kompiuteris „Plug-n-Play“
* Darbuotojų valdyme skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.
* Plačiai naudojamas pramoniniuose ekranuose, pramoninėje kontrolėje, medicininėje įrangoje, pramogose ir laisvalaikyje, verslo savigynai, finansų įstaigoms, užklausų įrangai ir kitoms sritims, taip pat taikoma šiurkščiai aplinkai.
* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.
* Q: Kaip užtikrinsite produktų kokybę
A: visos prekės yra patikrintos prieš išsiunčiant 100%, mes atliekame ne mažiau kaip 5 bandymus, įskaitant „In-next“ žaliavų testą, mėginio bandymą, tada didmeninę produkciją, funkcinį bandymą, degimo bandymą, išvaizdos patikrinimą.

Tyrimo