LED monitorius su jutikliniu ekranu

LED monitorius su jutikliniu ekranu CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius * 10,1 colio IPS LCD skydelis * 1280x800 skiriamoji geba, visas matymo kampas * su HDMI / DVI / VGA / AV jungtimis * Yra atsparus jutiklinis skydas * Galimas darbalaukio sulankstomas laikiklis Jutiklinis ekranas Antrojo monitoriaus funkcija Antrasis jutiklinio ekrano monitorius ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LED monitorius su jutikliniu ekranu

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius

* 1280x800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas

* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais

* Stalinis darbalaukio laikiklis

详情 页 -CL1015NT_01

LED monitorius su jutikliniu ekranu:

详情 页 -CL1015NT_02

LED monitoriaus su jutikliniu ekranu specifikacija:

详情页-规格表CL1015NT

LED monitorius su jutikliniu ekranu:

Turėdami aukštos kokybės dizainą, tinkantį įvairioms reikmėms, ir mes sutelksime dėmesį į nuolatinį mūsų kokybės sistemos tobulinimą ir tobulinimą.

VGA 应用

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninę fiuzeliažą. Visų metalinių korpusų konstrukcija yra tvirta, antisemizinė, tvirta, atspari aukštai ir žemai temperatūrai, efektyvi šilumos išsisklaidymui ir gali būti naudojama atšiaurioje aplinkoje.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Niekada nepriimsime klientų bandymų laiku, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Klausimas: kokia yra jūsų pakuotės dėžutė?

A: Pramoniniai skydiniai kompiuteriai yra pakuojami naudojant korio dėžutes, medinius padėklus ar skrydžio dėžę, atsižvelgiant į tai, ko reikia.

Tyrimo